2737
2739
عنوان

ازدواج با مرد مطلقه و بچه دار

7240 بازدید | 62 پست

سلام دوستان. 

من یه خواستگار دارم که تقریبا میشه گفت همکار هستیم، یعنی به نوعی کارفرمای شرکت ماست. جدا شده و دو تا پسر ناز دوقلو داره که 2 سال و سه ماهشون هست و با خودش زندگی می کنن. همسر سابقش وقتی بچه ها 4 ماهه بودن، جدا شده. 

من 32 سالمه و مجردم، به نظر شما این ازدواج عاقلانه است؟ از علاقه خودم و اون آقا مطمئن هستم ولی در مورد بچه ها نگرانم. خیلی بچه های شیرینی هستند اما با توجه به اینکه اصلا تجربه رفتار با بچه های کوچیک را ندارم ، نگرانم. 

لطفا راهنمایی ام کنید. ممنونم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خیلی سخته تصمیم با خودته نگهداری بچه کار راحتی نیست.آدم تو این زمونه حدصله بچه خودش رو نداره..بچه خیلی مسیولیت داره..اونم تو سن دو سال و نیم یعنی هنوز از آب و گل درنیومدن خیلللیییی مسیولیتش زیاده...فکر کن

دلم میخواد گننننج پیدا کنم  

وحشتناکه. یکهو زندگی نکرده باید بچه داری کنی. تا یکذره به بچه ها بلند صحبت کنی مطمئن باش پدرشون روت جبهه میگیره. بچه ها مریض بشن باید به جد و اباد آقا جواب پس بدی که تو نامادری هستی و از عمد مریض کردی بچه ها رو

2740

سلام عزیزم

به نظرم کار درستی نیست 

البته الان که بچه ها کوچیکن تربیت پذیر هستن و بهت عادت میکنن اما اگر بزرگ تر بودن به طور قطع میتونستم بگم کار اشتباهیه

میدونی همسر قبلیش چرا جدا شده؟ اینم خیلی مهمه!

عزیزم این دوره و زمونه آدما حوصله بچه خودشون رو ندارن شما خوب تو رفاه و آرامش مجردی یک دفعه میخواد وارد زندگی با دو بچه کوچیک بشید.

درسته الآن علاقه دارید به بچه ها ولی وارد زندگیشون بشید مسوولیت به گردنتون هست اون فرق میکنه

آن چنان نماند این چنین نیز نخواهد ماند....