2737
2734

جنسیت نی نی‌م هنوز مشخص نشده، ماهم اومدیم مسافرت، دوست دارم اینجا براش خرید کنم چون جنسها بهتره، نمیدونم چیزهایی که برای هردو جنسیت کاربردین بخرم و رنگ های مشترک بخرم یا بیخیال شم کلا☹️

حالا شوهرم گفت سه ماه دیگه باز میارمت سفر خرید کنی ولی اون موقع احساس میکنم سنگین میشم دیگه مثل الان نمیتونم خوب بگردم و اینکه سفر مثل اینجا نمیارتم جایی میریم که جنساش مثل اینجا نیست

دوگانه بخر

بعدش خیلی خریدنکن

بعدهاکه دنیابیادچشمت میوفته به چیزهای خوشگل چون قبلاخریدی نمیتونی بخری

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....

خب اگر خیلی قمیت خوبه مثلا لباسرهای اسپرت که دختر و پسر نداره براش بگیر

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رکابی و زیر دکمه ای های که برا زیر لباس هست براش بگیر چیزای کم بخر چون جنسیت خرید رو مشخص می‌کنه

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
2731

بخر

کالسکه و کریر و ساک و صندلی ماشین و صندلی غذا و روروک و اینچیزا رو اگه میخوای بخری الان بخر با رنگی که دختر و پسر نداشته باشه

شیشه شیر و پستونک و وسایل بهداشتی و زیرانداز و خشک کن و ظرف و قاشق و دندونی و این چیزا هم همینطور

تشک و پتو و دورپیچ و ست مسافرتی و روتختی و کیسه خواب و آغوشی و قنداق سوئیسی هم هست

لباسا هم چیزایی که اسپرتن، پاپوش، پافر، کلاه، بادی 

🖤🖤از حسین ابن علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist