2733
2734
عنوان

این پوست منه ببینید+عکس چیکارکنم خوب شه🤔😐

| مشاهده متن کامل بحث + 832 بازدید | 58 پست

ابرسان ووچه واسه پوستای چربه زود جذب میشه من یه مدت استفاده میکردم شبا موقع خواب پوستم خیلی نرم شده بود چروکای دور چشم و لب هم خیلی بهتر شد الان تموم شده باید دوباره منم بخرم

حالا هرکی پوستش بده مگه اونکارو میکنه ای بابا

عزیزم نگفتم که خودارضایی میکنی😐

چهارتا راه حل دادم برااین ک اگ یکیشون رو رعایت نمیکنی

بکنی تا پوستت بهترشه

واینگه اگه تونستی شش ماه قندمصنوعی حذف کن یا کمتر بخور پوستت شفاف ترمیشه جوشات ا بین میرن صورتت فرم واقعی خودشومیگیره اگه شکم داری کوچیک ترمیشه

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

من اکثر راه های رسیدگی به پوست رو امتحان کردم نتیجه نداشت

یه مدت آب زیاد خوردم و شب خیلی زود خوابیدم و صبح زود بیدار میشدم،این پوست لامصب عین آیینه شده بود😁

بهم ثابت شد هیچی عین اصلاح سبک زندگی روی پوست اثر نداره

اگر گاهی جواب نمیدم عذر میخوام.بی حوصله ام،دوست دارم نظرم رو بگم و برم،همین... لطفا درخواست دوستی هم نفرستید حرف خصوصی با کسی ندارم💚
ابرسان ووچه واسه پوستای چربه زود جذب میشه من یه مدت استفاده میکردم شبا موقع خواب پوستم خیلی نرم شده ...

عزیزم میدونی واسه پوست خشک چی خوبه؟

من کرم نزنم پوست پوست میشه

به جز استارتر هیچکس ریپ نزنه ، مزاحم نشو.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک
اره عزیزم خودارضایی حتی باعث ریزش مو گودی زیر چشم احساس گناه  کم شدن میل ج....میشه🥲

اهوم البته اینها همش بار روانی و عدم تغذیه درست هستش . احساس گناه به تنهایی موجب حس بد و انرزی منفی و عوارضی که گفتی میشه

سلام عزیزم

اولا ماسک خونگی به هیچ وجه نزار

یه روتین ساده ی پوست چرب کافیه

مثلا فوم نو آ‌کنه یا ویتالایر

آبرسان ژنو یا وچه یا ساین اسکین

ضد آفتاب ضد لک درماتیپیک یا بایو درما نشد سان سیف آقایان

اینا ارزونن 

سه تاش حدود۴۰۰

⚘چند تا کتاب که زندگیتونو عوض میکنه:زنان مردان را از دست می دهند،چرا؟/از حال بد به حال خوب/کتابخانه ی نیمه شب⚘
عزیزم میدونی واسه پوست خشک چی خوبه؟ من کرم نزنم پوست پوست میشه

عزیزم همین آبرسان ک به اسی گفتم شما آبرسان واسه پوستای خشک بگیر چند مدل داره

آبرسان ووچه مناسب پوستای خشک.

کلا مارک خیلی خوبیه

عزیزم چجوری تونستی ترکش کنی؟

ترکش نکردم

میبینی دوسه ماه ی بار شدید بهم فشار واردمیشه انجامش میدم(ولی از قبل خیلی پیشرفت کردم چون هرروز قبلا انجام میدادم)

اول ازهمه توبه کردم

بعدش چن روز به نیت ترک کردنش روزه گرفتم

شروع کردم به خوندن زیارت عاشورا

فیلم عکسای +۱۸دیگ نگاه نکردم

رمانای +۱۸نخوندم

همش دوش اب سرد میگرفتم که تحریک نشم

چیزای تندنخوردم

مصرف پیازمو شدید کم کردم یه مدت کلن هی نخوردم 

موقع خواب لباس بیشتری میپوشیدم که تحریک نشم

یکساعت ورزش یکساعت پیاده روی میکردم که خسته شم تا حوصله خودارضاییونداشته باشم

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان
2706