2752
2734
عنوان

این پوست منه ببینید+عکس چیکارکنم خوب شه🤔😐

| مشاهده متن کامل بحث + 833 بازدید | 58 پست
فقط اون خودارضایی 😳 مگه کسی پوستش بده خودارضایی میکنه ؟

اره عزیزم

خودارضایی حتی باعث ریزش مو گودی زیر چشم احساس گناه  کم شدن میل ج....میشه🥲

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

روزی هشت لیوان اب بخور شبا زود بخواب اسکراب شون گردویی استفاده کن خودارضایی نکن کرم شبو روز پریم ...

مگه خودارضایی تاثیر داره؟ فکر کن به جای دست خودت دست شوهرت بوده

به جز استارتر هیچکس ریپ نزنه ، مزاحم نشو.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک
اره عزیزم خودارضایی حتی باعث ریزش مو گودی زیر چشم احساس گناه  کم شدن میل ج....میشه🥲

حالا هرکی پوستش بده مگه اونکارو میکنه

ای بابا

دعای خیرچیه؟😑من هردعایی میکنم خدامیگه خیر،این دعای خیره😂😁😁
اره عزیزم خودارضایی حتی باعث ریزش مو گودی زیر چشم احساس گناه  کم شدن میل ج....میشه🥲

اینم نباشه دیگه ما مجردا باید بریم بمیریم

به جز استارتر هیچکس ریپ نزنه ، مزاحم نشو.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک
مگه خودارضایی تاثیر داره؟ فکر کن به جای دست خودت دست شوهرت بوده

تاثیر داره عزیزمن کلی تحقیق کردم راجبش

ومتاسفانه خودم شدید اعتیاد داشتم فهمیدم ریزش موخراب شدن پوستم استرس شدیدم وخیلی چیزای دیگ بخاطر خودارضایی بوده

اینم نباشه دیگه ما مجردا باید بریم بمیریم

میدونم سخته خودمم گاهی اونقدر فشار بهم واردمیشه که کنترلمو ازدست میدم انجام میدم🥲

خودارضایی گناه کبیرست

ولی اگه مذهبی نیستی

حداقل ماهی یک بار انجام بده

کاری ب گناهش ندارم

ولی واقعا شدید به جسم روح ادم ضربه میزنه

تاثیر داره عزیزمن کلی تحقیق کردم راجبش ومتاسفانه خودم شدید اعتیاد داشتم فهمیدم ریزش موخراب شدن پوست ...

من انجام ندم استرس میگیرم. همش تصور میکنم. میخوابم خواب میبینم.😔  چندین بار صدای رابطه مامان و بابامو شنیدم

2706