2733
2734
عنوان

این پوست منه ببینید+عکس چیکارکنم خوب شه🤔😐

| مشاهده متن کامل بحث + 832 بازدید | 58 پست
عزیزم همین آبرسان ک به اسی گفتم شما آبرسان واسه پوستای خشک بگیر چند مدل داره آبرسان ووچه مناسب پوست ...

عزیزم واسه پوست مختلط هم داره ؟ پوستم نه خشکه نه چربه: قیمتش چقده

نگران فردا نباش ،چون خدا زودتر ازتو انجاست ❤❣❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اهوم البته اینها همش بار روانی و عدم تغذیه درست هستش . احساس گناه به تنهایی موجب حس بد و انرزی منفی ...

عزیزم من قبلا پوستم بشدت صاف بود گودی زیر چشم نداشتم

موهام اونقدر پرپشت بود که همه ازش تعریف میکردن

ولی یهو زدم توکار خودارضایی‌ ونمیدونستم اینقدر اثرات بدی داره تادیدم‌کلی مشکل واسم پیش اومده

ولی از وقتی که ترک کردم میشه گف ۹۰درصد اون مشکلات حل شده

حالا بعضیا بخوان خودشونو به نفهم بودن بزنن ب من ربطی نداره چون الان بری ازهر پزشکی بپرسن همینارو بهشون میگه حتی بری چه توگوگل چه توکتاب یا پادکست درمورد خوارضایی بخونی میفهمی چق خودارضایی ضررمیرسونه

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان
2731
خب تغذیت درست نبوده

عزیزم واقعا من باشما حرفی ندارم چون معلومه بدون هیچ تحقیقی حرف میزنین

وهزارتا دلیلیم بیارم بازم سر حرفتون میمونید

پس بااین حال شما بشین خودارضایتتو کنین ومنم دعامیکنم که‌همنطوری شمامیگین خودارضایی هیچ مشکلی براادم به وجودنیاره

واینکه درمورد تغذیه بهتره بگم یه بدنساز اونقدر عاشق بدنشه که نمیزاره به بدنش اسیب برسه بشدت روتغذیه خواب و سبک ورزش کردنش حساسه😌

واقعا برامن فرقی نداره شما پوستتون داغون باشه یاخوب

من خودم اونقدر سلامت پوستم برام مهمه که هم دکتر هم فیشال رفتم

بااینکه پولدار نیستم کلی روتین پوست گرون تاثیرگذار خریدم

نزدیک به ۶ماه قندمصنوعیو ترک کردم بااینکه عاشق شیرینی جات شکلات...اینابودم

روزانه هشت یا ده لیوان اب میخوردم بااینکه

همش باید میرفتم دسشوری

شروع کردم به خوردن سبزیجات ومیوه و نوشیدنی هایی که برا پوست خوبن

پس اگه میام چیزی میگم ا رومعده نمیگم

اگه نظرمیزارم طبق عادته

حالا شماخودارضای کنین یا نکنین چیزی ب من نمیرسه ولی دودش میره توچشم خودتون

عزیزم من قبلا پوستم بشدت صاف بود گودی زیر چشم نداشتم موهام اونقدر پرپشت بود که همه ازش تعریف میکردن ...

ولی احساس گناه بیشتر این انرژی منفی رو میده تاره تغذیه خوب باشه عوارضش کمه 

عزیزم واقعا من باشما حرفی ندارم چون معلومه بدون هیچ تحقیقی حرف میزنین  وهزارتا دلیلیم بیارم با ...

چرا مشکل ایجاد میکنه . تغذیه و ورش و به پوست و سلامتی رسیدگی کردن بار منفی و ضررشو کم میکنه. گلم درکت میکنم چرا جبهه میگیری ماهم میفهمیم چی میگی فدات شم

عزیزم من قبلا پوستم بشدت صاف بود گودی زیر چشم نداشتم موهام اونقدر پرپشت بود که همه ازش تعریف میکردن ...

نفهم بودن چیه؟ این چه طرز حرف زدنه؟ 

خب مشکلمونو گفتیم

به جز استارتر هیچکس ریپ نزنه ، مزاحم نشو.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک
دستت دردنکنه منظورت من بودم منکه کامل توضیح دادم منطورمه چرا حالا اینجوری حرف میزنی😑😑

خدایا منوموز کن😂😭

اصن منظورم خودم بودم

دوست ندارممم کسی ازمم ناناحت شه🥲