2733
2734
عنوان

شما میزارین مهموناتون تو خونتون اشپزی کنن ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 323 بازدید | 33 پست

اول میسنجم مهمون کی باشه. اگه خودی هستن خوب باشون راحتم اگه هم غریبن که اصلن دست نمیزنن. همین موردا که فرمایش کردین واسم اتفاق افتاده البته خواهرم بود همه چی میشکوند خیلی عجوله براش گفتم به شوخی چون خیلی راحتیم گفتم برو کنار خیلی ضرر رسوندی😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نه اینا ظرف میشورن هربار یه چیزی میشکنن . دیگه ظرفهارو نمیزارم خودم میشورم. ولی اشپزی رو نمیتونم بگم ...

ببین اینا رو فقط ببر طبیعت اصلا نیار خونه جدی میگم هروقت خواستی دعوتشون کنی ببر بیرون 

هم نظر نیستیم درست ولی دشمن همم نیستیم 
همچین شرایطی نداشتم که مهمون بیاد برام اشپزی کنه😶

برای من اشپزی نمیکنن. برای خودشون . ب جز ناهار و شام برای خودشون یه چیزایی میپزن . مثلا میرن بیرون گل میخرن اینجا میپزن . نمیدونم اسم گله چی بود کل کابینتهارو قرمز کرده بودن موقع ابکشی . ابش رفته بود زیر درز نوار کابینت دیگه پاک نشد زشت کرده اون قسمتارو .

من سرکارم میرم . وقتی نیستم اینا برای خودشون اشپزی میکنن

ببین اینا رو فقط ببر طبیعت اصلا نیار خونه جدی میگم هروقت خواستی دعوتشون کنی ببر بیرون 

کاش میشد بخدا

من خونه خودم طبیعته

بعد هرکی میاد خونم فک میکنه حیاطم پارکه

بخدا یه هفته باید بگردم ظرفامو از گوشه کنار حیاط پیدا کنم

حیاطم بزرگه

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
اصلا اجازه نمیدم کار کنن و اصلا خوشم نمیاد وارد آشپزخونه بشن مهمون اسمش روشه بشینه استراحت کنه من ...

من همیشه خونه نیسم میرم سرکار . اون ساعتها که نیستم بیشتر این کارارو میکنن

نه دوست دارم خودم کارام انجام بدم ب هرحال هر خونه ای ی قلقی داره اوناهم ک بلد نیستن بدتر برام کار تراشی میکنن😅 

همیشه قبل اینکه مهمان بیاد تمام کارام انجام میدم ک نخواد کمک کنه 

❌درخواست دوستی ممنوع مخصوصا آقایون ❌    باید جانم هایش را درون ثبت احوال ثبت کند ک کسی هوس نکند ب نامش بزند🥺🧡 مامان ی دخترک مو فرفری لپ گلی ام ک ب سوسمار میگه سوسملک، ب مارمولک میگه مارگولک ب ممد قلی هم میگه مگگولی به نگهبان هم میگه نبهگان😂  اخه من نمیرمممم براش🥺⁦❤️⁩   ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  °            
برای من اشپزی نمیکنن. برای خودشون . ب جز ناهار و شام برای خودشون یه چیزایی میپزن . مثلا میرن بیرون گ ...

منظورم این بود همچین شرایطی ندارم مهمون بیاد که من نباشم مجبور باشه خودش اشپزی کنه.  کلا زیاد مهمون برام نمیاد.  بیادم خودم هستم میپزم فقط ظرف شستن کمک میده

کاش میشد بخدا من خونه خودم طبیعته بعد هرکی میاد خونم فک میکنه حیاطم پارکه بخدا یه هفته باید بگردم ...

عزیز دلم چه عالی منم دوست دارم خونه حیاط دار انشالله دیگ از شر آپارتمان راحت شم 

ولی جدا من قدیما هروقت قرار بود خانواده شوهرم دعوت کنم چون واقعا به قول اسی ضرر میزدن می‌بردم طبیعت چقدرم راضی بودن 

بچه هاشون شیطون بودن یعنی اینجور بود دفعه اول اینه شمعدونم شکوندن دفعه دوم دراتاق خواب دفعه سوم ظرف اصلا وحشی بودن دیگه همش میبردمشون بیرون

هم نظر نیستیم درست ولی دشمن همم نیستیم 
عزیز دلم چه عالی منم دوست دارم خونه حیاط دار انشالله دیگ از شر آپارتمان راحت شم  ولی جدا من قد ...

من حالا رفت و آمدی ندارم خواهره خودم از همه بچه تر و بدترع

فک میکنه چون حیاطه،بی ارزشه و باید گل پسرش هرکار خواس انجام بده و منم ذوق دست و پای بلوریشو کنم

فرشامو همه رو شستم گفت ای بچم بره خاک بازی

کلی سفارش کردم خواستی بیای تو دست و پاتو میشوری بلد میای

بعد بچه حرف گوش نکنی هس

میاد تمام سرامیکا رو لکی میکنه

منم جدیدا وسواسم شدیدتر شده

همش میگم خدا امسال تابستونو بخیر کنه

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2706