2733
2734
عنوان

شما میزارین مهموناتون تو خونتون اشپزی کنن ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 323 بازدید | 33 پست
نه دوست ندارم ..قبل از مهمون تمام کارا مو میکنم  ولی چند بار نزاری براشون عادی میشه  مثل ...

ناهارو شام نمیزارم بپزم.مثلا میخوان یه غذا برای بچه شون بپزن یا کلا کارهای دیگه غیر از پخت ناهارو شام .غدای دیگه میخوان بپزن 

چند روز میمونن . من سرکارم میرم همیشه نیستم خونه

مهمونام سر ی روز میرن چندبار پیش اومده ک دوروز مونده باشن ولی خب بازم اشپزی با خودمه اوناهم میدونن حساسم دیگه اصرار ب کمک کردن نمیکنن 

شرایط شما خاصه عزیزم باید کمک کنن 

❌درخواست دوستی ممنوع مخصوصا آقایون ❌    باید جانم هایش را درون ثبت احوال ثبت کند ک کسی هوس نکند ب نامش بزند🥺🧡 مامان ی دخترک مو فرفری لپ گلی ام ک ب سوسمار میگه سوسملک، ب مارمولک میگه مارگولک ب ممد قلی هم میگه مگگولی به نگهبان هم میگه نبهگان😂  اخه من نمیرمممم براش🥺⁦❤️⁩   ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  °            
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ناهارو شام نمیزارم بپزم.مثلا میخوان یه غذا برای بچه شون بپزن یا کلا کارهای دیگه غیر از پخت ناهارو شا ...

چند بار جلوشون رو بگیری و چند بار بگی دوست ندارم تو خونم کسی کار کنه همه گوش میدن

ازمیان دردها،آنهایی که گفته نشدند مارا پیر کردند💔
2731