2733
2734
عنوان

خرید اینترنتی

81 بازدید | 9 پست

سلام بچه ها من چند ساله مشتری دی جی کالا هستم اولین باره این مشکل رو دارم 

زده عدم جوابگویی مشتری در حالی که اصلا تماسی نگرفتن من همه اش خونه بودم 

کسی اطلاعی داره؟

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از دی.جی خرید نداشتم حس میکنم یکم بی در و پیکره😅 ولی از باسلام خرید داشتم خوب بوده 

نه اتفاقا خیلی خوبه همیشه زودتر میاره اولین باره اینطوری شده؟

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2728
سرش شلوغ بوده فردا میاره

واقعا؟برای شما شده؟از دوم سفارش دادم خیلی منتظر بودم

پشتیبانیش هم خوبه ؟ من منظورم بیشتر از نظر پشتیبانی و پیگیری دی جی کالا بودها؟

اره عزیزم یه بار من دو تا سفارش داشتم یکی رسید یکی نه زنگ زدم فوری درست شد 

۲۴ ساعته هستند

2738
آره چند بار شده متاسفانه اصلا برای وقت و برنامه مشتری شون احترام قائل نیستن

من اولین باره اینطوری شده ۷ یا ۸ ساله مدام خرید دارم حتی اجاق و فرش ازشون خریدم

اره عزیزم یه بار من دو تا سفارش داشتم یکی رسید یکی نه زنگ زدم فوری درست شد  ۲۴ ساعته هستند

چه جالب ‌‌.ممنونم .ولی تاپیک زدین به جای اینکه شما جواب سوالتونو بگیری من جواب سوالمو گرفتم 🤦‍♀️🙈🙏😂

📒📗📚✏️✒️🔍