2733
2739
عنوان

دلم عاشق شدنی میخوادکه...

223 بازدید | 15 پست

مغزم از کار بیفته اخه چرا من اینقد همچی رومنطقی مبینم🥲💔یعنی همشه عقلم دلمو حریفه بابا شاید راه دل درست تر باشه

یه‌صلوات‌میفرستی‌واسه یکی شدن حکمت‌خدا‌وحاجت دلمفرستادی بگوبرات‌بفرستم:)برماگذشت‌آنچه‌نباید‌میگذشت‌باقی عمر‌هرچه‌بادا بادا حکمت‌خدا‌انگار‌نمیخواد‌بادلم یکی شه وقلبم شکسته   دنبال‌چیزی‌توتاتاپیکام‌میگردی‌‌‌‌گل‌من؟                                                   نگرد گلم این کاربری دست دونفره کاملا متفاوته🩵
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان دل من میگه به اون پسر دروغگو که دورش پره دختره ولی بامزه ست پیام بده بهش بگو چقدر توی عکسی که جدیدا گذاشته شبیه کلاه قرمزی شده و چقدر من دوسش دارم ... ولی منطق میگه اون بهت دروغ گفته و بهش پیام نده فراموشش کن

چه دو راهی مسخره ای

همونی که خیلی نایسه هستم😌
2731
الان دل من میگه به اون پسر دروغگو که دورش پره دختره ولی بامزه ست پیام بده بهش بگو چقدر توی عکسی که ج ...

بازم عقلت به قلبت برتری داره 

من میگم از اونا که عقلتو از دست بدی چشات کورشه🥲😅

یه‌صلوات‌میفرستی‌واسه یکی شدن حکمت‌خدا‌وحاجت دلمفرستادی بگوبرات‌بفرستم:)برماگذشت‌آنچه‌نباید‌میگذشت‌باقی عمر‌هرچه‌بادا بادا حکمت‌خدا‌انگار‌نمیخواد‌بادلم یکی شه وقلبم شکسته   دنبال‌چیزی‌توتاتاپیکام‌میگردی‌‌‌‌گل‌من؟                                                   نگرد گلم این کاربری دست دونفره کاملا متفاوته🩵
2740
چی شد تاپیک تعطیل شد یا خودت حرف کردی ؟ 

دستم خورد حذف شد😐💔

نمیدونم دوباره بنویسمش یانه

با دست که نمیخوره حذف بشه  تاپیکش خوب بود  پربازدید امشب میشد  تازه توش همه چی رو ...

خب زدمش دوباره 

چرا زدم رو سه نقطه هول شدم🥲😅

2706