2752
2734
عنوان

وقتی بچه بودم میخواستم زندگیه دختر خالمو بهم بزنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1818 بازدید | 66 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من افسرده تر خواهرم بدتر نمی تونستیم بریم دیدن مامانمونم 

خیلی سخت بود اون دروان بعدش کرونا اومد 

مامانم پیشمادر بزرگم میموند و مام خونه خودمون 

تا اینکه بابام رفت و مامانمو برگردوند 

خلاصه چند بارم باز خیانتشو گرفتم

تو کل شهر ابرومون رفته بود تو کل مدرسه حرف بابای منو دتتر خالم بود 

انقد سخت بود 

اون نظافت چیه مدرسه هم ول کن نبود بخدا اون موقع من اصلا سینا نداشتم ولی نمی دونم چیشد سینه هامبزدگ شدن حتی اون سالپریود هم شدم 

مامان و بابام باز اومده بودن باهم زندگی میکردن ولی دیگه هیچی مثه قبل نبود 

شوهر دختر خالمم فهمیده بود که با بابام برنامه داشتن 

اومده بود در خونمون با ماشین به بابام گفته بود زنتو بیار با ماشین بریم یه جا حرف بزنیم شو6ر دختر هخالم با برادرش تو ماشین بودن بعد بابای بی عرضه ی منم اومده بود خونه میگفت لباس بپوش بریم 

سه تا خواهرید؟

نگفتی اون موقع چند سالت بود؟

از این به بعد تاپیک میزنی، کامنتای توی تاپیکتو لایک کن که تاپیکتو گم نکنن.

خب حالا بگو آخر عاقبت اون مردی که تو مدرسه اذیتت میکرد چی شد؟

نه تو آنی که همانی نه من آنم که تو دانی
سه تا خواهرید؟ نگفتی اون موقع چند سالت بود؟ از این به بعد تاپیک میزنی، کامنتای توی تاپیکتو لایک کن ...

دارم تایپ میکنم 

اره من بچه دومم من 11 سالم بود 

خواهر بزرگم کلاس ششم بود 

خوالر کوچیکمم 3 سالش بود 

همونطور که گفتم بابام به مامانم میگفت بیا بریم مهدی دم دره میگه بید بریم تو پارک خرف بزنیم باهم 

مامانم قبول نکرد چقدر وون روز گریه کردیم خوب یادمه 

تو همون روزا بود که تو مدرسه جلسه اولیا بودکه یه خانوم پلیسدر مورد مسائل جتسی و ازار و. اذیت حرف زد و مامانم اینا اومدن خونه 

منم ذهنم درگیر شده بود باخودم کلنجار میرفتم گه بگم اینو یا نه 

اخرش شب وقتی مامان بزرگمم خونمون بود قضیه رو به مامانم گفتم 

فرداش مامانم اومده بود مدرسه 

لایک

گروه طلایی💛خدا کشتی آنجا که خواهد بَرَد اگر ناخدا جامه بر تن دَرَد🤲🤝وزن شروع:۷۶,۲۵۰وزن نهای۶۱, ۸۵۰💪ان شا الله .. من یه ثبیتی ام الحمدلله 😍خانمای که قصد کاهش وزن دارید به تاپیک مانکن های زیبا سر بزنید
همونطور که گفتم بابام به مامانم میگفت بیا بریم مهدی دم دره میگه بید بریم تو پارک خرف بزنیم باهم  ...

لایک لطفا 

تو نی نی سایت  همه قدا بالای 170  وزن 65  هیکل ساعت شنی چشم سبز عسلی   نچرال و بدون عمل😀همه فامیل شوهر  بد و بی کلاس  خانواده خودشون عالی و بافرهنگ 😁اگه بگی وای چه زشتم عکس بزاری  همه میان دلداری و بهت ثابت میکنن  آنجلینا جولی  هستی وخودت خبر نداشتی 😂اگرم بیای بگی وای چقدر خوشگلم و عکس😎  اینقدر میکوبنت که باورت میشه سمندونی بیش نیستی😭  آهان یه چیزی هم یادم اومد   عاشق عکسن  حتی اگه عکس ملحفه  سفیدباشه  تازه کلی کو  کو   هم میکنن 😐هیچ وقت هم هیچ چیز  در سلیقه شون نیست 😩 یه سایت خطرناکه که هر کی واردش میشه   معتاد شده شدید  هیچ جوره هم ترک نمیکنه 😱 خلاصه در یک کلام  😆     نی نی سایت   سرزمین عجایب 😜
همونطور که گفتم بابام به مامانم میگفت بیا بریم مهدی دم دره میگه بید بریم تو پارک خرف بزنیم باهم  ...

استارتر گفتی لایکم کن بیام بخونم

تو نی نی سایت  همه قدا بالای 170  وزن 65  هیکل ساعت شنی چشم سبز عسلی   نچرال و بدون عمل😀همه فامیل شوهر  بد و بی کلاس  خانواده خودشون عالی و بافرهنگ 😁اگه بگی وای چه زشتم عکس بزاری  همه میان دلداری و بهت ثابت میکنن  آنجلینا جولی  هستی وخودت خبر نداشتی 😂اگرم بیای بگی وای چقدر خوشگلم و عکس😎  اینقدر میکوبنت که باورت میشه سمندونی بیش نیستی😭  آهان یه چیزی هم یادم اومد   عاشق عکسن  حتی اگه عکس ملحفه  سفیدباشه  تازه کلی کو  کو   هم میکنن 😐هیچ وقت هم هیچ چیز  در سلیقه شون نیست 😩 یه سایت خطرناکه که هر کی واردش میشه   معتاد شده شدید  هیچ جوره هم ترک نمیکنه 😱 خلاصه در یک کلام  😆     نی نی سایت   سرزمین عجایب 😜
2706