2737
2734

دوستم نزدیک یک ساله که با آقا پسری دوسته که همو خیلی دوست دارن، دوستم 20 سالشه، پسره 22سالشه و دانشجو هست،قیافشم خیلی خوبه، یک سال دیگه فارق التحصیل میشه، بعدش هم یک سالو نیم سربازی، بعدشم که باید دنبال کار بگرده، ماشین بخره، خونه هم شاید پدره پسره بهشون بده، بعدش اگه همه چیز خوب پیش بره ازدواج میکنن میشه چند سال دیگه

از طرفی دوستم یه خواستگار داره، که  پسر خیلی خوبیه، اخلاقش خیلی خیلی خوبه، مومنه و با خدا ، استخدام رسمیه و حقوقش حدودا 15 به بالا هست الان، خونه نداره ولی گفته تا وقتی میخوان عروسی بگیرن میخره، قیافشم خوبه ، 26سالشه 

ولی به اندازه دوس..ت پسرش براش جذاب نیست، یعنی اون خیلی براش جذابه و تو دلشه  

حالا بنظرتون دوستم صبر کنه چند سال براش عشقش یا ازدواج کنه با این خواستگارش؟ 

تعداد رای : 14
نظرسنجی
صبر کنه برا عشقش
5
35%
ازدواج کنه با خواستگارش
9
64%
خانم معلم کوچولو ✨𝐬𝐮𝐧𝐟𝐥𝐨𝐰𝐞𝐫 𝐠𝐢𝐫𝐥 🌻🍂  بیاید دعا کنیم همه اونایی که قلباشون برای هم میتپه، به هم برسن ♡  ִֶָ  متعهدم به قلبت دلبره مو فرفری 🧡🔗 خدایا مواظب عشقه همه باش مواظب عشقه منم باش✨💛

من بودم صبر میکردم برا کسی ک دوسش دارم

اصلا به کس دیگه ای فکر نمیکردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بودم صبر میکردم برا کسی ک دوسش دارم اصلا به کس دیگه ای فکر نمیکردم

خب قطعی نیست به هم برسن :) 

خانم معلم کوچولو ✨𝐬𝐮𝐧𝐟𝐥𝐨𝐰𝐞𝐫 𝐠𝐢𝐫𝐥 🌻🍂  بیاید دعا کنیم همه اونایی که قلباشون برای هم میتپه، به هم برسن ♡  ִֶָ  متعهدم به قلبت دلبره مو فرفری 🧡🔗 خدایا مواظب عشقه همه باش مواظب عشقه منم باش✨💛
2728
هیچ کدوم اگه عاشق دوست پسرش بود به مرد دیگه فکر نیمکرد به ویژه که سنشم کمه و نمیشه گفت که سنش داره م ...

خب نمیشه ک همیشه با دل تصمیم گرفت، با عقلم باید به موضوع نگاه کرد :) 

خب قطعی نیست به هم برسن :) 

دیگ اگه شک و تردید داره بره با یکی دیگ

همینکه دوستت تو دوراهی مونده ینی دوس پسرشو دوس نداره 

عاشق واقعی به هیچکس  حتی فک نمیکنه

عاشق گوربا هستم🐈❤️                                                            당신은 매우 실업자입니다. 왜냐하면이 텍스트를 번역하러 오셨습니다               
2740
من هیچ کدوم رو انتخاب نکردم چون دختری رو میشناسم ۴سال صبر کرد هیچی جور نشد باپسری ازدواج کرد با شرای ...

یعنی با خواستگارش ازدواج کنه الان؟؟ 

هیچ کدوم اگه عاشق دوست پسرش بود به مرد دیگه فکر نیمکرد به ویژه که سنشم کمه و نمیشه گفت که سنش داره م ...

درسته👌👌

همینکه دوستت تو دوراهی مونده ینی دوس پسرشو دوس نداره  عاشق واقعی به هیچکس  حتی فک نمیکنه

نمیشه ک همیشه با دل تصمیم گرفت، با عقلم باید به موضوع نگاه کرد :)

نمیشه ک همیشه با دل تصمیم گرفت، با عقلم باید به موضوع نگاه کرد :)

مگ موقع عشق و عاشقی میشه با عقل تصمیم گرفت 

ما ک نمیتونیم 

کسایی ک میتونن هم فک نکنم عشقشون واقعی باشه

عاشق گوربا هستم🐈❤️                                                            당신은 매우 실업자입니다. 왜냐하면이 텍스트를 번역하러 오셨습니다