2733
2739
عنوان

تولد همسرم نزدیکه

107 بازدید | 11 پست

بنظرتون چه تدارکاتی ببینم؟  منطورم از نظر غذا    دسر    کیک  و کادو تولده    لطفا ایده بدید❤  درضمن کسی رو هم دعوت نمیکنیم فقط خودمو پسرمو خودش

یه خانم منطقی😄😌  سرحال😀😍 و یه مقدار دم دمی مزاج😬😶 پشت این کاربری نشسته...(کاربری از اردیبهشت سال ۱۴۰۳ به من واگذار شده تاپیک های قبل از این تاریخ ارتباطی به من ندارن)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

منم ایده میخوام...‌‌منتها دوست دارم مهمون دعوت کنم....برعکس شوهرم اهل سوپرایز شدن نیس‌‌‌‌....

✨️میشه برای عزیز آسمونی من فاتحه یا صلوات بفرستین....یا برای شادی و درآرامش بودنش دعا کنین🥀💔
اصل کاری خریدی هدیه شو؟

ن😂

یه خانم منطقی😄😌  سرحال😀😍 و یه مقدار دم دمی مزاج😬😶 پشت این کاربری نشسته...(کاربری از اردیبهشت سال ۱۴۰۳ به من واگذار شده تاپیک های قبل از این تاریخ ارتباطی به من ندارن)

کیک بگیر شام برین بیرون 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2738

چقد من مراسم های بعد عروسی رو دوست دارم .چیه تو دوران عقد آدم تکلیفش مشخص نیست و با ۲ تا خونواده باید هماهنگ باشه . یه کیک ۳ نفره با چیپس و پفک و شام مورد علاقه و یه فیلم خوب.کادو هم ادکلن و گارد گوشی و ساعت و تیشرت و شلوار و دمپایی بیرونی . آخر شب هم ....

لبخند بزن رفیق خدا هواتو داره⁦⁦^⁠_⁠^
منم ایده میخوام...‌‌منتها دوست دارم مهمون دعوت کنم....برعکس شوهرم اهل سوپرایز شدن نیس‌‌‌‌....

مهمون دعوت نکن بنظرم ۲نفره خیلی بهتر خوش میگذره .ط هم دست از سوپرایز کردن برندار شوهرت درست میشه و اخلاقش عوض میشه 

لبخند بزن رفیق خدا هواتو داره⁦⁦^⁠_⁠^

شوهر طفلک من حتی تاریخ تولدشو یادش نمیاد دلم میخواد یه جوری خوشحالش کنم    

احتمالا خانوادشم براش جشن بگیرن برای همون دیگه مهمون دعوت نمیکنم

چقد من مراسم های بعد عروسی رو دوست دارم .چیه تو دوران عقد آدم تکلیفش مشخص نیست و با ۲ تا خونواده بای ...

ممنون عزیزم از ایدت😘