2737
2739

گفتم قصد ازدواج ندارم اخهه وقتی از همه جا بلاکش کردم چرت نمی‌فهمه نمیخامش حالا میترسم بگه به خانوادم با من رل بوده خانوادم خیلی تعصبی هستن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

😐😐😐وقتی کسی رو دوست ندارین چرا باهاش وارد رابطه میشین

یه‌صلوات‌میفرستی‌واسه یکی شدن حکمت‌خدا‌وحاجت دلمفرستادی بگوبرات بفرستم:)🤍              دنبال‌چیزی‌توتاتاپیکام‌میگردی‌‌‌‌گل‌من؟                                                   نگرد گلم این کاربری دست دونفره کاملا متفاوته🩵

رل نزن خب وقتی نمیخایش

خستم ازجماعت زنده کش مرده پرست .برام دعا کنید به عشقم برسم می‌دونم دعاهای نی نی سایتا میگیره به امید اینکه بیام تایپیک‌ بزنم که بهش رسیدم🥺♥️تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۴
2740
چرا نمیخواهیش؟؟؟

اولا خانوادم اصلا راضی نیستن به هیچ وجه منم نمیخامش دیگه به من دروغم زیاد گفت در مورد درآمدش و خونه و این حرفا هیچی ندازه این مدت اینقد ازش بد شنیدم زده شدم و ولش کردم از همه جا بلاکش کردم باز اومده خاستگاری

والا نمیدونم چجور خانوادتون تعصبیه بعد میرید رل میشید اونم با کسی که دوسش نداری 

کاربری دس دو نفره من و مامانم                                   تو نباشی همه زندگی سر و ته وارونه واااارهههه                     میشه برا سلامتی داداشم صلوات بفرستین؟ میشه دعا کنید زود خوبش بشه؟❤🙏🏻
2706