2733
2734
عنوان

دختر پولداری که با پسر بی پول ازدواج کرده...

| مشاهده متن کامل بحث + 465 بازدید | 33 پست
موافقم کاملا بحث فقط اختلافات مالی نیست به همراه خودش اختلافات فکری و فرهنگی زیادی داره

دقیقاااا

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حالا مگه اون دختره با زحمات خودش به اون پول رسیده؟

خرجشو باباش داده دیگه اون پسر بدبخته که باید بره سرکار دهنش سرویس شه تا یه خونه بگیره ماشین بگیره و...

❌هرگونه درخواست دوستی از طرف اقایون پیگرد قانونی دارد❌
2728

خب وقتی دختره خودش داره چرا باید سخت باشه 

دختره اونقد از پول غنیه که واقعا پسرو بدای ارامش کنارش میخواد نه پول 

پولو ک داره

امیدوارم بتونم با جون و دل کمک کنم و در زمینه ای که میدونم نظر بدم و راهنمایی کنم و از خدا همینو برای خودم میخوام امیدوارم اینجا 
2740

مامانم 

مامانم دختر یکی از خانواده های اصیل اصفهانه وقتی با بابام وارد رابطه شدن بابام از خودش هیچییی نداشت با هم همه چیزو ساختن

البته پدربزرگ های من هردو پولدار بودن ولی پدرپدرم اصلا از پسرش حمایت نکرد پدرم هرچی داره خودش خریده 

بله .. البته دختر پولدار و پسر متوسط بود پسر شاگرد پدر عروس بود چون پسر پاک و نجیبی بود قبول کردند ازدواج کنند و پدر عروس داماد رو حمایت کرد و الان استاد دانشگاه و دکترا داره.... یک مورد دیگه هم بود که دختر وضعش خوب و پسر متوسط الان هم که ازدواج کردند پسر برده خانواده عروسه... همش بستگی به ذات طرفین داره 

وقتی عشق بین دو نفر باشه دیگه پولدار و بی‌پول معنایی نداره یکی از آشناهام اینقدر ثروت دارن که توی نا ...

شما متاهلی؟ اتفاقا عشقو عاشقی مال یسال اول زندگیه بعد از اون تفاوت هاست ک خودشو نشون میده و مشکلات از اینجا شروع میشه این بارها ثابت شده

کاربری سال نودوهفتم ب چوخ رفت😊روحش شاد.. سرشارم از مشکل.. اینقد مشکلات وحشتناکی دارم ک خودمم میترسم بهشون فکر کنم. دوس داشتی برام دعا کن🙏🏻🌺

خداروشکر من وضع خانواده ام خوبه 

ولی همسرم علنا هیچ نداشت 

مامانش یه ماشین قراضه داده بود بهش ک باهاش کار کنه

اونم وقتی دید ک بخشی از درامدش رو نمیده بهش ازش گرفت و فروخت

ولی پدرم کمکمون کرد

وقت زمین خریدن حدود ۴۰درصد پول زمین رو بهمون کمک کرد و ما بعدا بهش برگردوندیم 

وقت ماشین خریدن هم مامانم کمکمون کرد 

فعلا هنوز قرضیم بهش

یک عدد اردیبهشتی جیگر😆😆
راضی هستی الان

خب شوهر ادم پولدار باشه که بد نیست. چرا دروغ بگم. ولی خب تووی واقعیت جامعه نمیشه همیشه ایده ال گرا بود و همه چیز رو با هم خواست. مثلا یه پسر سالم و پاک و پولدار خیلی نادر هست. نمیگم نیست. ما هم مشکلات زیاد داریم ولی مشکل اصلی من پول نیست. اگر از چیزی هم ناراحت باشم اون پولدار نبودن شوهرم نیست. گرچه که شغلش کارمند هست و وجه اجتماعیش خوبه ولی خب کارمندی میدونی دیگه درامدش چجوریه. من بابام برام‌خونه و ماشین خرید

هیچم   هیچ
2706