2733
2734

همچین موردی تو اطرافیان دیدین؟ یا خودتون تجربه کردین؟ بنظرتون اینجور مواقع اون خانوم از ازدواجش پشیمون نمیشه؟ پسر بی پول منظورم کسیه که خونه نداره ماشینم نداره یا اگه داره خیلی مدل پایین و خرج خونه رو هم درست حسابی نمی تونه بده و حقوقش کمه...

دختر پولدارم منظورم دختری که پدر پولدار داره و تو ناز و نعمت بزرگ شده 

آره، پدر عروس پسره رو حمایت کرد الان شده بهترین قاضی شهر

برا هم جون میدن

آهای تو...آره دقیقا با خودتم، از خدا می‌خوام که به عشق حسین(ع) دچارت کنه🙃🤍🦋    •|•       ما چون ز دری پای کشیدیم،کشیدیم...امید ز هرکس که بریدیم،بریدیم...دل نیست کبوتر که چو برخاست،نشیند...از گوشه بامی که پریدیم،پریدیم... خلاصه‌که‌اینجوریاست🤍🙂🦋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

واقعا سخته مخصوصا توی این وضعیت گرونی

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 

اینجور وقتا معمولا خانواده دختر ساپورت میکنن چون دلشون میسوزه واسه بچشون. بعدم داماد پررو میشه

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...
2738

اره و در اخر جدا شدن 

سخته و کمتر زوج این مدلی زندگی موفقی دارن یا برعکس.

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)

من دخترخاله خودم اینجوریه چ اشکال داره

تازه کمکش هم میکنن دستشو گرفتن ..

زندگی خوبی دارن

خانم های مهربونم لطفا لطفااا به نیت حاجت روایی برای رسیدن به عشقم یکی یه صلوات بفرستید...

انشالله هرکسی واسم دعا کرد خداصدبرابرشو به دل مهربونتون برگردونه..

وقتی عشق بین دو نفر باشه دیگه پولدار و بی‌پول معنایی نداره یکی از آشناهام اینقدر ثروت دارن که توی ناز و نعمت بزرگ شده ولی با پسری ازدواج کرد که غیر از یه شغل ساده هیچی نداشت حتی پسره پول خرید حلقه رو هم نداشت ولی باهاش ازدواج کرد و الان خوشبختن 

خدایا خودت کمک کن دیگه توان این همه مشکل رو نداریم اگه قصدت آزمودن من بود بهت بگم بدجوری باختم پس رحمتت رو از ما دریغ نکن و روزهای شاد و خوش رو به خودم و خانوادم برگردون
2706