2752
2734
عنوان

یعنی به دخترم تعرض کرده؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7465 بازدید | 83 پست
ببخشید اینو میگم با شوهر سابقت چه مشکلی داشتی جدا شدی؟  مطمین باش هیچکس مثل پدرو مادر واقعی اد ...

رفیق باز و عیاش بود. اخلاقش هم بد بود زندگی مشترکمونو ب باد داد

پس زخم هایم چه میشوند؟ نور از همانجا وارد میشود🌟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط گریه میکنه وقتی بیداره اصلا حرف نمیزنه همش فرار میکنه گریه می‌کنه بخدا نمیدونم چیکار کنم باردارم ...

۱۰۰ درصد تعرضه 

ببرش متخصص زنان زایمان نامه بگیر برو پزشک قانونی

خدایا امیدوارم فقط کتک بوده باشه 

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ
2731

وای از هشت صبح داری یه تاپیک هایی میزنی ادم شاخ درمیاره....

مروارید سفیدم تو دریا غرق شد...آسمونم بی ستاره رعد و برق شد:) بعضی وقتا فکر میکنم چقد احمقم که با وجود کارات دلم برات تنگ میشه!!!
اگه استرس داشت که به جای تاپیک زدن بر میداشت دخترش رومیبرد دکتر

خانوم.پدرش بچمو گرفت ازم برده گفت تا من نیومدم دست بهش نمیزنی ظهر میاد ببریمش دکتر الان رفته دنبال شوهرم

خانوم.پدرش بچمو گرفت ازم برده گفت تا من نیومدم دست بهش نمیزنی ظهر میاد ببریمش دکتر الان رفته دنبال ش ...

اسی به نظرم کتک بوده ولی بدجوری همسرت عصبی شده فکر تعرض نکن

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            

بنطرم تا گرمه ببر پزشک قانونی‌میفهمن جای چنگ بچس یا شوهرت حتماهمین الان ببر اگه دخترت برات مهمه اگه هم زندگی فعلیت مهمه هم ولش بچسب ب زکدگی اون بچه بدبختم بزار داغون شه

خدایا تو همرام باش جز تو‌کسیو ندارم.میشه برای جور شدن کارو بار کسی که دوسش دارم و بهم رسیدنمون دعا کنید؟به دعاتون نیاز داریم شاید خدا با دعای شما دست مارو هم بگیره😍

من دارم اینجا از استرس می میرم از دیشب کارم شده گریه به حال دختر طفل معصومم. خدا ایشالا هیچوقت براتون اتفاقای بد نیاره. همیشه خوشی باشه ولی من جاییو نداشتم بجز اینجا بخوام کمک  بگیرم اما یه عده میان میگن دروغه و فلان به خدا ک دارم راست میگم کاش دروغ میگفتم الان چشمام کاسه خونه توروخدا اینجوری نکنین اگه کمکی ندارین رد کنین تاپیکو بخدا حس میکنم ممکنه بلایی سر بچه تو شکمم بیاد انقدر حالم بده و استرس دارم