2733
2739
عنوان

یعنی به دخترم تعرض کرده؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7156 بازدید | 83 پست

حالم بد شد.امیدوارم همون کتک بوده باشه😔😔

نامه ای به فرزند نداشته ام:کجایی جان مادر؟من که مردم از چشم انتظاری...خسته نشدی از بازی با فرشته ها..من دلتنگ توام، دلتنگ بوی تنت دلتنگ ب اغوش کشیدنت تو دلتنگ من نیستی جان مادر؟روزها موهای طلاییت رو شونه میکنم ناخن هاتو لاک میزنم  بعد پشیمون میشمو لاکت رو پاک میکنم صورت نازت رو ب جای وضو میشورمو کنار جانماز خودم برات جانماز پهن میکنم نمازم که تموم میشه سرم رو برمیگردونم تا بهت لبخند بزنم اما میبینم همه اونا خیال بود،یه خیال خوش...شب هایی که خوابت رو میبینم دلم نمیخواد هیچوقت بیدار بشم اما بیدار میشم و دوباره روی خودم آوار میشم ...بسه دیگه چشم انتظاری بیا مادر بیا😭😭😭😭
اسی به نظرم کتک بوده ولی بدجوری همسرت عصبی شده فکر تعرض نکن

به نظر منم کتک بوده طرف همچین جرئتی نمیکنه یعنی نمیفهمیده دستش رو میشه

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو تاپیک اولش گفته پس فردا باید بره پیش باباش 

بعد تااپیک زد که یه ساعت پیش به باباش گفتم یه سناریوی فیلم فارسی هم نوشت که دستشو زد پشتش بچه رو بردو... 

اینا به کنار تو داشتی لباس عوض میکردی ندیدی بچه‌ت زخم داره یا نه بعد الان مادرشوهر سابقت دیده اونم بچه ای که به قول خودت نمیشه طرفش رفت کلا جیغ میزنه

لااقل دروغ میگید یجوری بگید بشه باور کرد 

زهد ریایی،جهل مقدس...
2742
بنطرم تا گرمه ببر پزشک قانونی‌میفهمن جای چنگ بچس یا شوهرت حتماهمین الان ببر اگه دخترت برات مهمه اگه ...

دخترم برام از همه چیز مهم تره. مردشور این مرتیکه رو ببرن میخوام سر ب تنش نباشه دیگه. پدرش یه کم دیگ میرسه ببریمش دکتر

من دارم اینجا از استرس می میرم از دیشب کارم شده گریه به حال دختر طفل معصومم. خدا ایشالا هیچوقت براتو ...

ما ازپشت گوشی کاری نمیتونیم بکنیم

بچتو  ببر پزشک قانونی، اگر چیزی نبود ک هیچ ،اگرم بود به پدربچه بگو خودش میدونه چیکارکنه

بعدم بچه رو بده به  پدرش ،یا عمو یا عمه یا پدربزرگ

والا پیش همه جاش امنه بجز تو 

الهی که سالم باشی و برسی به آنچه که میخواهی🤍

خانوما چرا میگین دروغه.مگه بعید چنین اتفاق هایی؟

یه درصد فکر کنین راست میگه.چرا اینقدر زود قضاوت میکنین؟ 

اگرم فکر میکنین دروغه تایپیک رو ترک کنین.

بنده خدا حالش بده شما به جای کمک بدتر نکنین حالشو 

نامه ای به فرزند نداشته ام:کجایی جان مادر؟من که مردم از چشم انتظاری...خسته نشدی از بازی با فرشته ها..من دلتنگ توام، دلتنگ بوی تنت دلتنگ ب اغوش کشیدنت تو دلتنگ من نیستی جان مادر؟روزها موهای طلاییت رو شونه میکنم ناخن هاتو لاک میزنم  بعد پشیمون میشمو لاکت رو پاک میکنم صورت نازت رو ب جای وضو میشورمو کنار جانماز خودم برات جانماز پهن میکنم نمازم که تموم میشه سرم رو برمیگردونم تا بهت لبخند بزنم اما میبینم همه اونا خیال بود،یه خیال خوش...شب هایی که خوابت رو میبینم دلم نمیخواد هیچوقت بیدار بشم اما بیدار میشم و دوباره روی خودم آوار میشم ...بسه دیگه چشم انتظاری بیا مادر بیا😭😭😭😭
2738
تو تاپیک اولش گفته پس فردا باید بره پیش بابلش  بعد تااپیک زد که یه ساعت پیش به باباش گفتم یه س ...

توضیح دادم توی پست ها چرا امروز ب پدرش گفتم .اما اینجا فقط دارین منو متهم میکنین. من تایپکو می بندم یه خاکی تو سرم میریزم خدا. مرسی از همه کسایی ک کمک کردن.