2733
2739
ان شاالله خدا سلامتی بده بهشون. کلا سیستم اون یکم فرق داره عزیزم. اون خونریزی قطعا زیاد بوده و غیرطب ...

ممنونم اولش کم بود ولی رفته رفته زیاد شد 

ماهم عاشق بچه ایم ولی به رو خودمون نمیاریم که جلو بقیه وانمود کنیم خودمون نمیخوایم البته خدام به رو خودش نمیاره که ما عاشق بچه ایم. انتظار از درد دندان بدتره انتظارازکندن جان بدتره..
دستام بی حس شد

انشالله بلا از همه دور باشه ما همگی اسیر شدیم خیلی سخته خیلی 😓

ماهم عاشق بچه ایم ولی به رو خودمون نمیاریم که جلو بقیه وانمود کنیم خودمون نمیخوایم البته خدام به رو خودش نمیاره که ما عاشق بچه ایم. انتظار از درد دندان بدتره انتظارازکندن جان بدتره..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشالله شفا پیدا کنن 

ممنون انشالله

2728
2740
آره کم بود قطره خالی نبود  ببخشید  مدفوع  که میومد ی طرفش  خونی بود مثلا اینجور ...

برو دکتر ولی اصولا خونی ک اینطور کم باشه خطرناک نیس دیدی ک اون خانم هم گفت فامیلشون خون ریزی داشته در حد پریود. ولی من دکتر نیستما پس به حرف من اعتماد نکن دکتر برو. من خودمم مطمعن نیستم