2733
2734
 آفرین . مردهای واقعی می خوان عشق رو فقط با یه نفر تجربه کنند برای همین دنبال هر کاری نمی رن .. ...

دقیقا 

و این هم از نظر روحی روانی و هم جسمی تاثیرات خیلی خوبی روی آدم داره.

خدایا شکرت...🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
اره مردی باید باشه  ادمو بخاطر خودش بخاد عاشق باشه ن صرفا برا رابطه ازدواج بکنه

فکر نکنم دیگه مردایی پیدا بشن که فقط آدمو به خاطر خودش بخوان و واقعا عاشق باشن

فک کنم نسلشون منقرض شده

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.                                         باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌
یعنی هیچ علاقه ای به خود دختر ندارن؟ منظورم اینکه عاشق نمیشن؟

عشق مردها یک بعدی نیست . همه ی این ها توی یه پکیج هست اما بعضی هاش مهمتره

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 
چرااا حتما هست ولي هر کاري کنی باز اون انگیزه است شما رو جذب جنس مخالف میکنه با عشق لذتش فقط بیشتره& ...

اره درست میگی.

من درمورد همسایمون ازت مشاوره گرفتم؟ الان وقت داری تعریف کنم نظرتو بگی؟

به جز استارتر هیچکس ریپ نزنه ، مزاحم نشو.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک
جوابا رو توروخدا  روز به روز دارک تر میشه اینجا  آپدیت لازمم

هر دفعه میام اینجا به شکلای مختلف برگام میریزه🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.                                         باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌
فکر نکنم دیگه مردایی پیدا بشن که فقط آدمو به خاطر خودش بخوان و واقعا عاشق باشن فک کنم نسلشون منقرض ...

اره

والا اطرافیان ما هیچکدوم عاشق نشدن

ماماناشون بهشون گفتن:

پسر داره سن و سالت بالا میره موهات سفید میشه

زودتر زن بگیر🤣🤣😂😂

همینطوری ازدواج میکنن🙄🙄😐😐

💙هوتنِ من 👈🏻هوژینِ من❤
طرف نداره شکم خودش و زنشو سیر کنه میره ۴ تا ۴ تا بچه درست میکنه  بابا علی دایی که میلیاردره فق ...

خخخخ.....این علی دایی رو زیاد شنیدم راجع ب بچه میگن مثالشو.....بعله صحیح....

هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝
دقیقا  و این هم از نظر روحی روانی و هم جسمی تاثیرات خیلی خوبی روی آدم داره.

بشدت لذت بخشه با کسی ازدواج کنی که اولین نفر و آخرین نفر توی زندگیت بوده و خواهد بود

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 
2706