2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای آره بعدم ناز میکنن زن بدبختشون هی باید کوتاه بیاد

شوهره من الان یه هفته اس دوباره خونه منو توشیشه کرده

غذا نمیخوره،میره رستوران

سرااینکه من دیروز ناهارم ذیر حاضرشد،روزه بودم

ب موقع نتونس برا رفیقش ک باش کار میکنه غذا ببره

شامم نخورد،صبونه هم نخورد

والا کاش یکی این شکلی ب من میرسید،تو کمرم بال سبزمیشد

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
2731
نه شعار نیست بنده با این اعتقاد رفتم خواستگاری و تشکیل زندگی مشترک دادم

شما استثنایی،اینم ک الان تو سایتی باز جای بحث داره

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
شوهره من الان یه هفته اس دوباره خونه منو توشیشه کرده غذا نمیخوره،میره رستوران سرااینکه من دیروز نا ...

مردا کلا بزرگ نمیشن همیشه بچن و لجباز

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.                                         باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌
دليل رو همه واضح گفتن شاید غير اين بود نسل از طرف اقایون منقرض میشد

یعنی هیچ علاقه ای به خود دختر ندارن؟ منظورم اینکه عاشق نمیشن؟

لطفا ریپ نزنید نمیخونم.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک
چرا یکی باید برای غذا و شسته شدن جوراب این قدر هزینه کنه؟ میدونید یه عروسی چقدر هزینه داره؟ چرا باید ...

خیلی حس قشنگیه تو سن بالا همسرچند سالت و بچه هات و نوه کنارت باشن....

به امید روز های بهتر ادامه میدم....
نه شعار نیست بنده با این اعتقاد رفتم خواستگاری و تشکیل زندگی مشترک دادم

باریکلا به شما😂😂😂

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.                                         باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌
چرا یکی باید برای غذا و شسته شدن جوراب این قدر هزینه کنه؟ میدونید یه عروسی چقدر هزینه داره؟ چرا باید ...

آفرین . مردهای واقعی می خوان عشق رو فقط با یه نفر تجربه کنند برای همین دنبال هر کاری نمی رن ..... 

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 
مردا کلا بزرگ نمیشن همیشه بچن و لجباز

چطور زورشون زیاد میشه خواسته هاشون زیاد میشه