2733
2739

سلام 😁 این اولین تایپیک من هست اگه جوابتونو یکم دیر دادم بدونین هنوز آشنایی درست و حسابی با این سایت ندارم 😅

خب .. ما مدرسمون خیلی تاکید داره رو این موضوع که آره حتما باید آزمون های جامع سنجش رو ثبت نام کنیم 

من خودم قلم چی میرم برا همین نمیخوام برای سنجش ثبت نام کنم ولی پرینت میگیرم و تو خونه آزمون میدم 

هدفمم کنکور تیره 

به نظرتون خیلی فرق داره که آدم ثبت نام کنه یا اینکه خودش تو خونه آزمون بده؟

الانم که دارین اینو میخونین لطفا به این سوالمم جواب بدین که من از الان میخوام واااقعا صد خودمو بزارم برای کنکور تیر ماه هدفمم فیزیوتراپی مشهده به نظرتون میتونیم از الان 🥲

فیزیوتراپ آینده :) دانشجوی فیزیوتراپی نیستم فعلا میخوام کنکور بدم برام دعا کنین

چرت ترینه 

مشاور میگه اینو

تازه میدونستی برای خود سازمان سنجش نیست؟

ازمون شرکت تعاونیه کارکنا سازمانه

هیچیاز سوالاشم شبیهکنکور نیست

ولی همههه تاکید میکنن که باید این ازمون رو داد چون شبیه سوالات کنکور سازمان سنجشه ولی اصلا نیست

لطیف و دور گریزی، مگر خیال منی؟

منم دقیقا هدفم فیزیوتراپیه و چند روزه شروع کردم ، رتبه زیر ۵ هزار میخوایم ، ببین سنجش و قلمچی و این داستانا همشون جامع هاشون تست هاش قابلیت اینو داره ک ت کنکور بیاد و طبق چیزی ک مشاورم گفت قلمچی بهتره ، فقط ی سوال تازه شروع کردی ؟ یا اینکه ن مباحثی خوندی میخوای ت ازمون جامع بسنجی تسلطتو؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آزمون جامع سنجش تعداد شرکت کنندش از همه بیشتره،و یجورای شبیه ساز کنکوره یعنی اگر اون سخت بود میفهیم سطح کنکورم بالاس

خشمِ بیش از حد گرفتن ، وحشت آردو لطفِ بی‌وقت ، هیبت ببرد! ›‹ نه چندان درشتی کن ك‌‌ از تو سیر شوند ؛و نه چندان نرمی ك‌‌ بر تو دلیر شوند :)!🔏'🌱›
2731
چرت ترینه  مشاور میگه اینو تازه میدونستی برای خود سازمان سنجش نیست؟ ازمون شرکت تعاونیه کارکن ...

عه پس اینطوریاس ممنون از نظرت :)

منم دقیقا هدفم فیزیوتراپیه و چند روزه شروع کردم ، رتبه زیر ۵ هزار میخوایم ، ببین سنجش و قلمچی و این ...

راستیو بخوای تازه شروع کردم 

کنکور اردیبهشت هم به عنوان یه آزمون در نظر میگیرم هدفمم تیره 

میخوام تو فروردین پایه رو جمع کنم البته یه چند تا مبحثی حذف کردم بعدش تو اردیبهشت به همراه اینکه واسه نهایی ها میخونم واسه دوازدهم هم تست بزنم و یه جورایی تو اردیبهشت جمع کنم 

تو خرداد هم میخوام آزمون سه روز یکبار بزنم 

دیشب به خدا توکل کردم و آرش خواستم کمکم کنه مطمئنم قبول میشم 

تو هم همین‌طور 😊

راستیو بخوای تازه شروع کردم  کنکور اردیبهشت هم به عنوان یه آزمون در نظر میگیرم هدفمم تیره  ...

منم همین بود 😂 فقط ببین دوازوهمو از نظر من سعی کن اول بخونی ، م خودمم مشاورم کلید کرده رو دوازوهم چون نهاییشم تاثیر داره 

م خودم حالا برنامم اینه ک اول نهایی میبندم درسی رو بعد ازش تست میزنم و در اخر میرم مباحث پایه جمش میکنم ، ازمون جامع هایی ک دارم میدم درصدام خوشحالن 😂 ۱۰ درصد ب زوره 😔🗿😂

2740
خواهش  حتما میتونی تا تیر به هدفت برسی اگه صد خودتو بذاری  تمام تلاش تو بکن راستی چرا ف ...

مرسییی به خاطر روحیه دادنت 😘

راستشو بخوای زیاد علاقه ای به سه رشته تاپ ندارم 

و خیلی خیلی عاشق فیزیوتراپی ام 

یه دلیل دیگم به خاطر اینه که چون کمرم و گردنم رو چند سال پیش عمل کردم رشته هایی که خیلی به این اندام ها فشار میارن رو نمیتونم برم مثل دندون :)

شاید با خودت بگی فیزیوتراپی هم باید ادما رو بلند کنن ولی من تحقیق کردم این کار ، کارِ دستیار فیزیوتراپ هس نه خودش 😁

منم همین بود 😂 فقط ببین دوازوهمو از نظر من سعی کن اول بخونی ، م خودمم مشاورم کلید کرده رو دوازوهم چ ...

وآقای منم درصد هام خیلی افتضاحه ولی عزمم رو جزم کروم کع حتما باید این رشته رو بیارم 😁😁

وآقای منم درصد هام خیلی افتضاحه ولی عزمم رو جزم کروم کع حتما باید این رشته رو بیارم 😁😁

منم میخوام بیارم ، ولی ببین پاره ایم 😂 دیگه روزی ۱۲ ۱۳ باید رو شاخش باشی بخونیم 😂

اره خیلی خوبه اینطور  فقط شنیدم دستگاهاشون خیلی گرونن

هعیییی از همین الان دارم پولامو واسه قسط شون جمع میکنم 🥲

2706