2733
2734

برادزاده ام چهار سال و نیمشه

از وقتی یک سال و نیم داشت مادرش درگیر سرطان ودرمان و مطب و بیمارستان شد و این بچه خیلی وقتا خونه مادربزرگ و خاله و عمو و ... بود و کسی نمیتونست از پوشک بگیردش.

به مرور حال زنداداشم بدتر شد و پارسال فوت کرد.

وقتی زنداداشم به رحمت خدا رفت، بچه سه سال و نیم داشت و هنوز پوشک میبست

و به هیچ عنوان قبول نمیکرد پوشک نپوشه، خونواده مادریشم میگفتن نه زوده و نمیخواد و بچه آسیب روحی میبینه. 

تا اینکه نزدیک چهارسالگیش برادرم هرجور شده از پوشک گرفتش چون دیگه بزرگترین سایز هم اندازه اش نمیشد و بدنش زخم میشد.

الان شب ادراری داره، گاهی روزا هم تو شلوارش ادرار میکنه، وقتی بهش یادآوری میکنیم برو دستشویی، میگه ندارم و ناراحت میشه ولی بعدا لباسشو نم میزنه و لحظه آخر میره دستشویی.

به ما هم میگه به بابام نگین من جیش کردم، چون بابام ناراحت میشه

درصورتیکه نه باباش و نه هیچکس دیگه به خاطر شب ادراری دعواش نمیکنن. نهایتش داداشم یه اخم بکنه و بگه چرا دستشویی نمیری.

داداشم دوباره از دیشب شروع به پوشک گرفتنش کرده، چون مامانم سختشه همش تشک و پتو بشوره.

کسی راه حلی میشناسه؟   آخه کم کم داره پنج سالش میشه، نمیتونیم ایزی لایف براش بذاریم که .... ، حرف هیچکس هم جز باباش برای دستشویی رفتن گوش نمیده و باباشم اکثرا سرکاره.

هرسری که تشک خیس میکنه خودشم خیلی ناراحت میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

گاهی۱بچه بخصوص پسرهاتا۷سالگی شب ادراری دارن

کمرش روببندید

گردوروی بخاری بپزیدشبی۱دونه بخوره تا۴۰شب

خوب میشه

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
عزیز برید عطاری یه چیز بگیر فکر کنم میدن بمالید به کمرش

لرا بهش میگن میمنمایی سیاع رنگه 

نمیدونم اسم اصلیش چیه

و واقعا موثره خواستم اینو بگم گفتم شاید کسی ندونه فارسیش چی میشه

شب ادراری رو خیلی از بچه ها دارن

پسر خودمم تا کلاس اول اکثرا صبح ها جیش میکرد مگه اینکه نصف شب بیدار میشدیم میبردیمش توالت

به نظرم پیش روانشناس کودک برین تا مشکلش رو حل کنه چون این بچه آسیب روحی خیلی زیادی دیده.شاید علت شب ادراریش کابوس دیدن باشه.پوشک کردن دوباره کار جالبی نیست.ی تشک پلاستیکی براش درست کنین شبها زیرش پهن کنین

همونطور خودتون میدونی ی بزرگ کنار این همه مشکل از پا درمیاد چه برسه به این بچه هر چند که تا ۶سالگی را شب ادراری نمیدونن اما با توجه به مشکلات این بچه حتما از ی مشاور کودک مجرب کمک بگیرین پوشک کردنش مشکلات را ۱۰۰ برابر میکنه این بچه دوسال دیگه باید بره پیش دبستانی و تا اون موقع باید مشکلش حل شه والا مورد تمسخر بچه ها قرار میگیره هزارتا مشکل دیگه

2706