2733
2734
عنوان

درمورد برادرزاده ام که مادرش رو از دست داده

| مشاهده متن کامل بحث + 1079 بازدید | 55 پست
داداشم خودشم از نظر روحی داغونه و نیاز به مشاور داره ولی نه خودش میره و نه بچه ها رو میبره

بیچاره بچه هم از نعمت مادر محروم شده هم پدر گناه داره داداشتو مجبور کن بچه رو ببره مشاوره اینده اش نابود نشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نصف شب بیدار شید بغلش کنید خوابالو نازشو بکشید ببرید سرویس بهداشتی. مطمئن باشید راحت ترین کاره و کم ...

اتفاقا خودم صبح این پیشنهادو به مادرم دادم ولی وضعیتشون جوریه که همش این خونه و اون خونه هستن

یه کم خونه این مادربزرگ، یه کم خونه اون یکی مادربزرگ، یه کم خونه خودشون...

داداشم که پیشش میخوابه باید شبا بلندش کنه که متاسفانه اصلا هوش و حواس درست و حسابی نداره، خودش به شدت بعد فوت همسرش آسیب دیده

سلام عزیزم 

بچه ضربه روحی بزرگ‌خورده حتما باید ببرینش پیش روانشناس کودک 

تا بازی درمانی حالش بهتر بشه توروخدا ساده از کنار مشکلش رد نشین ❤️

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤
2731
اون چیز چیه بچه ی منم اینجوریه

اسمش یادم نیست عزیز، باید ببینم مامانم یادش میاد ازشون بپرسم

بَعضی اَز نَشدنهای زندگیــت رو بزار بِحساب اینکه اگر میشدن خیلی بَد میشد،پس به خُــــدا اِعتماد کُن
منم همینطور.قدرت نگه داری مثانه کم کم زیاد میشه. اونم انگار تازه از پوشک گرفتید طبیعیه. شب ها حتما ب ...

اره پسر من الان ۳ سال و نیمشه خداروشکر تا الان خیلی تو این مسئله راه اومده حتی نشده یه بارم کثیف کنه خودشو

عزیزم من بچمو چندتا دکتر بردم..دکتر کلیه دکتر اطفال و....

تا اخر ی دکتر گفت ماهیچه ک اختیار ادرار داره هنوز ضعیفه...شماقبل خواب 20بار پاهای بچه بدین داخل شکش و برگردونین...

من ی هفته این کارو کردم و بچم خوب شد...شماهم امتحان کنین

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..
همون دیگه...  یه سال دیگه باید بره پیش دبستانی باید کم کم یاد بگیره خوئش خودشو تو مدرسه بشوره ...

نباید مای بی بیش کنین. اینکه روز هم دستشویی نیکنه یا لجباز یا سرگرم بازی میشه و حواسش نمیشه بذه دستشویی که باید تند تند بهش یاداوری کنین یا اینکه واقعا مثانه ش مشکل داره که باید ببرید دکتر و پیگیری کنین. 

ولی شب ادراری تو خیلی بچه ها حتی تا ۶_ ۷ سالگی طبیعیه. پس بهش استرس ندین. بچه ها با هم‌متفاوت ان. وسر منم خیلی دیر از پوشک دراومد و الان‌کلاس اول ولی شب ادراری داره

قد ۱۵۹. شروع رژیم ۱/۱۱                                                    وزن