2733
2739

شوهرم مشکل ناباروری داره 

مشکلاتم باهاش زیاده میخوام بخاطر به  این بهونه اقدام ب طلاق کنم چون خانوادم نمیزارن چقد حق با منه مهریمو میتونم بگیرم ؟داداگاه حق و بمن میده؟

ماهم عاشق بچه ایم ولی به رو خودمون نمیاریم که جلو بقیه وانمود کنیم خودمون نمیخوایم البته خدام به رو خودش نمیاره که ما عاشق بچه ایم. انتظار از درد دندان بدتره انتظارازکندن جان بدتره..

بستگی داره که مشکل شوهرت قابل درمان باشه یا نه 

ولی اگر قابل درمان نباشه یکی از دلایلی محسوب میشه که حق طلاق رو قانون به زوجه میده و مهریه رو هم میگیری

خسته ام از جماعت زنده کش مرده پرست...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بستگی داره که مشکل شوهرت قابل درمان باشه یا نه  ولی اگر قابل درمان نباشه یکی از دلایلی محسوب م ...

قابل درمان که باید بریم برای کاشت که کلی داروی سرطان زا من بریزم تو بدنم ک ایا جواب بده یانه 

ماهم عاشق بچه ایم ولی به رو خودمون نمیاریم که جلو بقیه وانمود کنیم خودمون نمیخوایم البته خدام به رو خودش نمیاره که ما عاشق بچه ایم. انتظار از درد دندان بدتره انتظارازکندن جان بدتره..
2731
الان ناباروری قطعی خیلی کم داریم ولی اگه مال همسرتون قطعیه بله دادخواست بده میره پزشکی قانونی میتونی ...

باید برم برا کاشت نظر اخر دکتر همین شده و اسفند قرار بود برم تو سیکل خودم داروهارو مصرف نکردم چون هرچی فکر میکنم این مرد خیلی بی لیاقته 

بله ولی فکر کنم برای اثباتش باید مدت زمان مشخصی از ازدواج گذشته شده باشه و با ارائه مدارک پزشک قانونی باید تایید کنه واکه دادگاه حکم به طلاق بده حقوق قانونی زن به قوت خودش باقی است

کاربر آقا
بله ولی فکر کنم برای اثباتش باید مدت زمان مشخصی از ازدواج گذشته شده باشه و با ارائه مدارک پزشک قانون ...

۶ سال گذشته 

2740
باید برم برا کاشت نظر اخر دکتر همین شده و اسفند قرار بود برم تو سیکل خودم داروهارو مصرف نکردم چون هر ...

بستگی به نظر قاضی داره 

آی وی اف هم خودش یه راه حله ممکنه قاضی قبول نکنه

Life is too short to not enjoy
بستگی به نظر قاضی داره  آی وی اف هم خودش یه راه حله ممکنه قاضی قبول نکنه

واقعا‌؟😓🤦‍♀️

۶سال فکر کنم برای اثبات کافیه احتمالا با ارائه مدارک پزشک قانونی تایید می کنه

خیلی ممنونم 

بهتره قبل از هر اقدامی با یک مشاور مشورت کنید یا روند درمان رو ادامه بدید

نمیخوام درمانو شروع کنم چون نمیخوام دیگه تو این زندگی خودمو داغون کنم بخاطر مردی ک تو چشام زل میزنه میگه من هیچ مشکلی ندارم مشکل از توه😑

2706