2733
2734
عنوان

وکیل داریم اینجا یا کسی ک اطلاعات حقوقیش بالا باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 155 بازدید | 21 پست
خب باید بتونید با مدرک این مشکل رو اثبات کنید

ما دوساله دنبال درمانیشم شوهرم یکسال تمام دارو مصرف کرده و عمل شده کلی مدرک پزشکی دارم و حالا برامون ای وی اف تجویز کردن مگه اینا مدرک نیست؟

ماهم عاشق بچه ایم ولی به رو خودمون نمیاریم که جلو بقیه وانمود کنیم خودمون نمیخوایم البته خدام به رو خودش نمیاره که ما عاشق بچه ایم. انتظار از درد دندان بدتره انتظارازکندن جان بدتره..
ما دوساله دنبال درمانیشم شوهرم یکسال تمام دارو مصرف کرده و عمل شده کلی مدرک پزشکی دارم و حالا برامون ...

پزشک قانونی باید نظر بده توصیه من اینه که بی گدار به آب نزنید و زندگی تون رو خراب نکنید

کاربر آقا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پزشک قانونی باید نظر بده توصیه من اینه که بی گدار به آب نزنید و زندگی تون رو خراب نکنید

زندگی من خراب هست تو این چند سالم من موندمو دم نزدم ک تاحالا دوام اورده

ماهم عاشق بچه ایم ولی به رو خودمون نمیاریم که جلو بقیه وانمود کنیم خودمون نمیخوایم البته خدام به رو خودش نمیاره که ما عاشق بچه ایم. انتظار از درد دندان بدتره انتظارازکندن جان بدتره..
2731
می تونید قبلش مدارک رو ببرید پزشکی قانونی نشون بدید تا مطمئن شید بعد اقدام کنید

بله اینم نظر خوبیه خیلی ممنون 

باز هم توصیه می کنم روند درمان رو ادامه بدید

مشکلاتم زیاده نمیخوام یه بچم تو این زندگی بدبخت کنم