2737
2734
عنوان

سوال فلسفی اگر هست

48 بازدید | 4 پست

بپرسین 

منم میپرسم ازتون 😅

دردی که انسان را به سکوت وا میداردبسیار سنگین تر از دردیستکه انسان را به فریاد وا میداردو انسان ها فقط به فریاد هم می‌رسندنه به سکوت هم…    سکوت من به این معنا نیست که نمی توانم جواب دهم بلکه نمیخواهم دل کسی را بشکنم   اصالت را یکی دروغ نگفتن معنا میکند دیگری تهمت نزدن ولی من اصالت را برده ذات بد نبودن معنا میکنم  قله ای که چند بار فتح شود بی شک تفریحگاه عمومی میشود مواظب قلبت باش همه آدما روزی از دنیا می رن و چیزی که باقی می مونه اعتبار اوناست ‌‌‌... پس اعتبار مون رو حفظ کنیم که واقعی ترین دارایی یک انسان به اعتبار اونه     _ یه دختر مو فرفری چشم درشتم که دردای زیادی کشیده تو زندگیش اما با این وجود تجربه های زیادی هم داره   سوال علمی راجب بدن داشتین راجب اقتصاد داشتین  دلتون گرفته بود خواستید درخواست دوستی بدین درخدمتم ☘️❤️     https://abzarek.ir/service-p/msg/1716079  دیگر هیچکس او نخواهد شد ... حتی خودش .. درد ناشی از تکامل ...رو دارم تجربه میکنم 

خوب من یه سوال می پرسم . در واقع سوال نیست یه نتیجه گیری خودم از فلسفه هست. به نظر من فلسفه نه تنها علم نیست ، بلکه  خودش نوعی نشخوار فکری هست و نه تنها سودمند نیست ، بلکه بیشتر مضر هم هست. وقتی در جامعه ای دارو و درمان زیاد هست ، میشه نتیجه گرفت در اون جامعه بیماری زیاده ، وقتی در جامعه ای اسلحه زیاد درست میشه ، یعنی کشت و کشتار زیاده . وقتی در جامعه ای فلسفه زیاده ، یعنی در اون جامعه بحران فکری در مردمان زیاده .‌پس پیروی مردم از آنچه درست هست ، جامعه ای درست رو پدید میاره . در جامعه ای که درست هست ، مردمان در تکاپو برای زندگی هستند و شادمان ، ازدواج و زاد و ولد می کنند و از بودن خوشحال . در این جامعه مردم به بودن و علت ها فکر نمی کنند . فلسفه در جامعه پویا پدید نمیاد بلکه حاصل آسیب ها و مشکلات شناختی و عملی جامعه هست . از طرف دیگه فلسفه اگه علم بود   فلسفه ها نداشتیم ، فلسفه هر شخص منحصر به خودشه و برآیند زندگی و تجارب خودش که  وقتی زندگی در مسیر خودش نمی تونه جریان پیدا کنه ، با پرسش ها و پاسخ های شخصی ادامه وار درست میشه .‌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب من یه سوال می پرسم . در واقع سوال نیست یه نتیجه گیری خودم از فلسفه هست. به نظر من فلسفه نه تنها ...

احسنت ... لذت بردم 

دردی که انسان را به سکوت وا میداردبسیار سنگین تر از دردیستکه انسان را به فریاد وا میداردو انسان ها فقط به فریاد هم می‌رسندنه به سکوت هم…    سکوت من به این معنا نیست که نمی توانم جواب دهم بلکه نمیخواهم دل کسی را بشکنم   اصالت را یکی دروغ نگفتن معنا میکند دیگری تهمت نزدن ولی من اصالت را برده ذات بد نبودن معنا میکنم  قله ای که چند بار فتح شود بی شک تفریحگاه عمومی میشود مواظب قلبت باش همه آدما روزی از دنیا می رن و چیزی که باقی می مونه اعتبار اوناست ‌‌‌... پس اعتبار مون رو حفظ کنیم که واقعی ترین دارایی یک انسان به اعتبار اونه     _ یه دختر مو فرفری چشم درشتم که دردای زیادی کشیده تو زندگیش اما با این وجود تجربه های زیادی هم داره   سوال علمی راجب بدن داشتین راجب اقتصاد داشتین  دلتون گرفته بود خواستید درخواست دوستی بدین درخدمتم ☘️❤️     https://abzarek.ir/service-p/msg/1716079  دیگر هیچکس او نخواهد شد ... حتی خودش .. درد ناشی از تکامل ...رو دارم تجربه میکنم 
2728