2733
2739
عنوان

شما حای من بودین به همسر سابقتون برمیگشتین

| مشاهده متن کامل بحث + 4799 بازدید | 126 پست
شوهر من از منم منظم تره یه وقتایی من کم میارم مقابلش   خداای اینجور مردا نعمتن    

بله همسر منم اینجوری بود توی سالهایی که کتار هم بودیم حتی یکبار متوجه بوی عرقش نشدم

مامی بهار و بهراد  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نکن نکن نکن

ازدواج دوباره با آدم اشتباهی قبلی نکن

پسرت هم دوباره هوایی میشه فکر میکنه اوضاع خوب شده ولی دوباره گند میخوره بهش

شما اگه میشد همون دفعه اول با هم می‌ساختین

خواهر من دقیقا اشتباه شما رو انجام داد و اوضاع بدتر از قبل شد

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
چرا اخه یه دختر خیلی کوچکلوعه مادر هم نداره چند باری دیدمش یه جوری می چسبه بهم خاله خاله میکنه ...

قربونت به فکر بچه خودت باش ارزش اینو داره که شاید با هم سازش کردین و این طفلک اینجوری این وسط نیوفته.

2728

دوستش داری هنوز؟

۶ ماهه صیغه کن یک سال زیاده

بعد هم اینکه تا تحت فشاره به خاطر بچه، ببرش مشاوره شاید درست شد.

اما فعلا با کسی دیگه ازدواج نکن. چون هنوز تو زندگی قبلیت هستی به خاطر پسرت

من باشم برنمی‌گردم. چون شوهر خودم همین الان که زنشم، مادر بچه هاشم، وقتی ازش میخوام محبت کنه خودشو ...

باز خوبه بچه داری من شوهر خوب دارم بچه ندارم😕همیشه میگم کاش من زود ازدواج میکردم دو سه تا بچه داشتم الان چند وقتیه به سرم زده چند قلو بیارم تو اولین زایمانم🙄شوهرم میگه خوبه دوربرمون حسابی شلوغ میشه

2740

الان حس نمیکنی خیلی عجیبه بچه خودت رو با اون حال روحی خراب بدی به همسرت، بعد بری برای دختر یکی دیگه مادری کنی؟؟؟

نه وجدانا خودت یه لحظه فک کن بالاخره پسرت بزرگ میشه یه روز ازت نمیپرسه چرا من چه فرقی با اون دختر داشتم

فقط 17 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️

اسی تاپیکای قبلیتو خوندم افسردگیه شدید داری گفتی شوهرت ادم خوبی بوده خودت هم توی طلاق مقصر بودی . چرا نمیری بستری بشی ؟ بخدا یک هفته بستری شی ازین رو ب اون رو میشی حالت خوب میشع درمانش خیلی خیلی ساده س ای کاش بری حیفه

سوال درباره کوهنوردی و صعود ب قله دماوند داشتید خوشحال میشم راهنمایتون کنم
متاسفانه همینه که میگید . کسی مرد تمیز تا حالا دیده ؟!

وااای شوهر من اینقدر مرتب و تمیز، اون به من ایراد میگیره.

مثلا شلوار بیرونش در میاره، دو لنگه شلوار مرتب رو هم تا میکنه و بعد آویزون میکنه .

کشوهاش مرتب، ۴۱ سالشه، چند وقت پیش لوازم تحریر دوره دانشجوییش رو درآورد داد دخترم که کلاس اوله، مداد و پاک کن و .... بعضیا بخاطر موندن خراب شده بودن

2706