2733
2734
عنوان

شما حای من بودین به همسر سابقتون برمیگشتین

| مشاهده متن کامل بحث + 4809 بازدید | 126 پست

برگرد و بچه خودتو بزرگ کن نه بچه مردمو... چطور میخای بچه ینفردیگه رو تروخشک کنی در حالی که پسرت گوشه خونه کز کرده و بهت احتیاج داره...وقتی ازد کنی دیگه نمیتونی مثل سابق ببینیش...حتی شوهرتم میره ازد میکنه...نامادری واقعا وحشتناکه..

حالا فکر کردی همه مردها نظافتشونو رعایت میکنن یا محبت عاطفی میکنن...

با شرط و شروط برگرد...این مسایل شما قابل حله چون همسرت پدر خوبیه ب گفته خودت...بیشتر یه حالت نامزدی داشته باش...باهم برید سفر...نزار رابطه جنسی داشته باشه...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظرم یه فرصت بده صیغه کنین اگه خوب شد برو

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
من فرق داشت چون کلا دوسش نداشتم ولی تو خودت ببین چی میخوای از زندگیت وددمورد نظافت ک نداره بگم ک مرد ...

دوسش که واقعیت ندارم

اصلا حسی دیگه بهش ندارم 

ازش بدمم نمیاد

میگم فقط این وسط بچمه

هیچی 😓
2728
ای خواهر  برو تاپیک های قبلیمو بخون

من ۳۵ سالمه دیر ازدواج کردم الان ۳ سال ازدواج کردم همه سن  می ببینم بچه شون بزرگه خیلی حسودیم میشه تحصیلات بالایی دارم شغل خوبی دارم نمیدونم اگه من بجای شما بودم از بچه داشتن لذت میبردم 

منم جدا شدم شوهر سابقم هرشب پیام میده میگه هنوز نظرت عوض نشده نمیخای برگردی ؟ یه اعتماد بنفسی داره ه ...

واسه منم پشیمون شده . ولی من عذابایی که بهم داده رو نمیتونم فراموش کنم . تمام دنیا و برام طلا کنه هم نمیخوامش حتی یه لحظه 

یار خوب تمام ماجراست🍓❤️🍫

من کاری به برگشتن وبرنگشتن ندارم ولی دلبر فقط فقط بچه ی خودته چطور میتونی بچه ی خودتو ول کنی برای بچه ی یکی دیگه مادری کنی

خدایا گل پسرمنوخودت به حق آبروی خانم فاطمه الزهراشفابده 
2740

تو الان باید شرط بزاری و تنها راه اصلاح زندگیت همین شرط هاست اونوخت میخوای با صیغه خودتو در اختیارش بزاری همه چی برگرده به روال سابق که چی بشه؟؟؟ پس اون موقع چرا طلاق گرفتی ؟؟؟

شرط بزار بگو قبول نمیکنی وقتمو نگیر میخوام ازدواج کنم 

یکم سفت و سخت وایسین 

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ
اینم بگم یه خاستگار دارم که همسرشون فوت شده و یه دختر ۵ ساله داره به ظاهر آدم خوبیه دخترشم خیلی دلب ...

خب بجای اینکه بری دختر مردمو بزرگ کنی و ازش مراقبت کنی بعدم هزار تا ادا برات دربیاره برو به بچه ی خودت برس عزیزم 

بنظر من درمورد مشکلات همسر سابقت باهاش صحبت کن و بگو من مشکلاتم ایناست هر وقت تونستی حلش کنی بیا تا صحبت کنیم 

اگرم نتونستی خدانگهدارت برای همیشه برو بسلامت 

2706