2733
2734
عنوان

دیشب خواستگار کنه ام اومد باز🙂

959 بازدید | 37 پست

کنکوریم. داشتم درسامو میخوندم پایین بودم. قبلا تاپیک زده بودم ک 19سالمه میترسیدم بگم 17 بی احترامی بشه. 

ک مادر بزرگ بابا بزرگ اومدن خونمون بعدش این ادمد. فامیله🙂🙂

من نرفتم سلام کنم تو اتاق بودم در نیمه باز بود صداهاشون میومد بابام اومد در رو بست. بابام فک میکنه من نمیدونم هیچی🙂 بابام کلا مخالفش بود از اول گعته بود مناسب زندگی نیست. چون واقعا هم نیست خیلی خرابه، من 17 سالمه اخه 17 ساااله واسه چیشه واقعا تقریبا 22.. 23 سالشه.. واقعا دیگ کسی نمیبینم دختر 17 18 ساله رو بخواد🙂🙂از اون روزی ک اومدن و نه شنیدن بدتر شدن. همه تو فامیل باهامون بد شدن ن سلام میکنن ن حرف میزنن فقطم بخاطر این پسر من فقط خداروشکر میکنم مامان بابام پشتمن وگرنه بدبخت بودم. صداشونم ظبط کردم ببینم چی میگن حااالم بد شد قشنگ چ تفکرات پوسیده ای دارن🙂

دیشب اینقدررررر گریه کردم ک خوابم برد قشنگ از خودم متنفرم حس میکنم هرچیه زیر سر منه سال کنکوری چی بود سرم ادمد🙂🙂🙂🙂

لطفا تا داری میخونی واسه کنکورم دعا کن(فرهنگیان شیراز) ایشالا شماهم ب هرچی میخواین برسین قربونتون بشم ک دعا میکنید 🥲❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم این دوران داشتم

پسر عمم بود همسن تو بودم

رفتم بیرون باهاش گفتم نه ک نه 

کل فامیل پدری بد شد باهامون

اون پسرم بنده خدا تو کرونا فوت شد

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
چرا گریه عزیزم وقتی مامان بابات پشت توعن

بببین من باعث شدم با خونوادم بد بشن همه حس اضافی بودن دارم

لطفا تا داری میخونی واسه کنکورم دعا کن(فرهنگیان شیراز) ایشالا شماهم ب هرچی میخواین برسین قربونتون بشم ک دعا میکنید 🥲❤

حالا فامیل چیه ک بدم بشن😂بهتر ولشون کن 

ی مشت آدم نفهم ک هنوز نفهمیدن نباید فضولی کنن تو زندگی بقیه 

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃
منم این دوران داشتم پسر عمم بود همسن تو بودم رفتم بیرون باهاش گفتم نه ک نه  کل فامیل پدری بد ...

خدا بیامرزش

2740
2706