2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه کسی هم هست با مامانش سبزی پاک کنه؟😐😂

همیناکه الان نی نی سایت دارن😁😂

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
2731
اول بگو چیکار کرده ؟؟

دوستمو به فحش کشیده بهش تهمت زده 

* همین‌که کاری به کار کسی ندارم،همین‌که سرم به زندگی خودم گرمه،همین‌که هرکی هرچی میگه با احترام ردش میکنم،همین‌که  دقیق میدونم پشت سرم چی میگذره ولی به روی خودم نمیارم،همین ها دلیل آرامش و قشنگیه زندگیمه🙂                                                                                                                               
الان که دارم عمیقا فکر میکنم دلم نمیخواد شوهرم عضو نی نی سایت باشه چون ممکنه شکاک و جزیی نگر بشه😅😆 ...

اشتباه فکر میکنی.اگه عاشقت باشه نمیتونه که شک کنه قلبی نیست شاید زبونی بگه ولی نمیتونه

🙄🦭🌵
2738
بچه ها حوصلم سر رفته یه چارتا کاربر مرد پیدا کنید تعلیقشون کنیم😂

وااای پایم👌👌🙌😂😂😂

* همین‌که کاری به کار کسی ندارم،همین‌که سرم به زندگی خودم گرمه،همین‌که هرکی هرچی میگه با احترام ردش میکنم،همین‌که  دقیق میدونم پشت سرم چی میگذره ولی به روی خودم نمیارم،همین ها دلیل آرامش و قشنگیه زندگیمه🙂                                                                                                                               
بچه ها حوصلم سر رفته یه چارتا کاربر مرد پیدا کنید تعلیقشون کنیم😂

بلوند طلایی را تعلیق کن ،🤣

قبل مرگِت نَمیر 🥴🥴اگر می‌خواهی خوشحال باشی، پس باش😝😝🤪🤪       با هم مهربون باشیم 💖💖💖💖چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند.
پس چکار به کاربرای آقای نی نی سایت دارین مضلوم تر از مانبود🤣هرچند من نی نی سایتی نیستم فقط بخاطر یه ...

همین که عضوی یعنی نی نی سایتی هستی دیگه 🙃😂

اگه شوهرم از کاربرای زن نمای سایت باشه چی😐💔 جلالیتی😎🤙
وااای پایم👌👌🙌😂😂😂

پس بسم الله😂😂

این کاربری دست ۳ نفر بوده کاربر اول کنکور داشت و اکانتش رو داد به کلثوم توی یه گروه ایتا وکلثوم جانم هم چون کنکور داشت سایت رو گذاشت کنار و این کاربری به من رسید من 🧡دختری از تبار کورد 🧡 محجبه هستم با افتخار🖤یا  محمدرسول لله🖤یا امیرالمومنین🖤

پسری که نی نی سایت داره چیزی واسه از دست دادن نداره و انقد بیکاره که اگه بخاطر نی نی سایتی بودنش کنسل نبود بخاطر بیکار بودنش کنسل میشد

🔴🔴 کاربر آقا 🔴🔴
اشتباه فکر میکنی.اگه عاشقت باشه نمیتونه که شک کنه قلبی نیست شاید زبونی بگه ولی نمیتونه

نمیدونم ولی من اینقدر اینجا تاپیک خیانت دیدم خودم به همه مردها بد بین شدم

قبل مرگِت نَمیر 🥴🥴اگر می‌خواهی خوشحال باشی، پس باش😝😝🤪🤪       با هم مهربون باشیم 💖💖💖💖چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند.
2706