2737
2739
عنوان

اگه همسرتون ایرادتونو به روتون بیاره چیکار میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1375 بازدید | 70 پست
خب سعی کن ایرادهای که گفته بر طرف کنی وقتی رفع شد دیگه نمیتونه تو بحث های بعدی به روت بیاره

بذار من جواب بدم بهت 

مثلا من رنگ پوستم برنزه س چطوری عیبمو برطرف کنم؟؟

کور بود ندید ؟یا چاقو گذاشتم پای گلوش؟؟

گاهی بعضی حرفا از کتکم بدتره ...

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یعنی راهی نیست درست بشه رابطمون این کدورت فراموش بشه

نمی دونم من که بیشتر از یه ساله هرروز فکر می کنم بهش

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بذار من جواب بدم بهت  مثلا من رنگ پوستم برنزه س چطوری عیبمو برطرف کنم؟؟ کور بود ندید ؟یا چاقو ...

اره واقعا زخمی که رو دل ادم می افته خیلی دیر خوب میشه

خدایا دریا دریا شکرت
2731
منم ی سوختگی دارم خیلی میترسم از اینده و ازدواج  مشکا شما سوختگی نیست

نه عزیزم برا من رفعش خیلی سخته شما چرا لیزر یا جراحی پوست نمیکنی اگه اذیتت میکنه

خدایا دریا دریا شکرت
نمیتونم بگم خجالت میکشم ولی چیزیه که فقط باید یه جراحی سخت روش انجام بشه وهزینه بر 

چقد حساسی اگه بدونی شوهر من چ چیزایی بهم میگه اصلا برام‌ مهم نیس

آرامِش اَفسانَست ما زاده ی دَردیم..🕊
2738
چقد حساسی اگه بدونی شوهر من چ چیزایی بهم میگه اصلا برام‌ مهم نیس

اخه اونی که دائم ایراد میگیره ادم میفهمه از دلش نیست شوهر من خیلی دقیق و حساب شده حرف میزنه حتی تو عصبانیت وقتی حرفی میزنه میفهمم حتما براش خیلی مهم بوده 

خدایا دریا دریا شکرت
اخه اونی که دائم ایراد میگیره ادم میفهمه از دلش نیست شوهر من خیلی دقیق و حساب شده حرف میزنه حتی تو ع ...

ن خب ببین من لاغرم البته ن خیلی ها ولی شوهرم یکسره میگه بااون پاهای باریکت هرچی هم میخوری چاق نمیشی 

یا مثلا ب شوخی میگه اونجا..... سیاهه

یا کلی چرت و پرت دیگه 

یبار داشت مرغ پاک میکرد گفت مرغ هم کون‌ داره تو نداری و ....منم میخندم اصلا برام مهم نیست دوست داشتم برام ارزش قائل بشه و همه جوره بدنمو دوست داشته باشه اما نداره یا حالا هرچی اصلا برام مهم نیست

آرامِش اَفسانَست ما زاده ی دَردیم..🕊

منم پارسال یه دندون خراب داشتم که جاییش سوراخ بود که نمیشد چیزی گیر کرد دراورد پول هم نداشتیم اون تایم درست کنم یهو دهنم بو گرفته بود خودم متوجه نبودم یهو تو ماشین گفت پنجره رو بده پایین دهنت بوی گ.وه میده خفه شدم 

منم گفتم پول بده همین الان میرم درستش میکنم 

خیلی مرد خوب و عالیی هست همین یه بار بود ولی همیشه میاد سمتم اون حرف میاد یا از اون موقع همیشه سعی میکنه از لب ببوسه ولی من سربرمیگردونم دیگه گاهی به اجبار میبوسه 

همش مثل خوره به جونمه که دهنم بو میده 

هرچیم میگه بخدا دهنت بوگل میده اصلا نمیتونم فراموش کنم

واقعا پشیمونه از حرفش کلی سعی کرده فراموش کنم  نمیدونم چطور میتونم فراموش کنم

مشکلت کم بودن اعتمادبنفسه که با حرف همسرت این مشکل مثل یه زخم سرش باز شده...وگرنه ایراد جسمی مخصوصا از نوعی که شما میگی و احتمال میدم برای پایین تنه هست برای 99.9 درصد آدما هست و هیچ کس اونجاش خوشگل نیست  

2706