2733
2739
عنوان

اگه همسرتون ایرادتونو به روتون بیاره چیکار میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1497 بازدید | 70 پست

عزیزم شمام ایراداتشو به روش بیارید، مردای ایرانی اکثرا هیکل داغون و سایزای داغون و پوست صورت داغون و بوی دهن بد دارن، هرکدومو شوهرتون داره به روش بیارید یکبار. اگه ناراحت شد بگو ببخشید منم عصبی شدم یه لحظه!!!!!

شبیه کسیم که میدونه اینجا باید چی بنویسه؟ ^^
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
من اصلا فراموش نمیکنم وهمش به روش میارم تاخجالت بکشه مثل سابق نمیشم هیچوقت

منم دقیقا به روش میارم میگه بیا بشین کنارم میگم اخه بدت نمیاد من این ایرادو دارم هی میگه فراموش کن عصبی بودم ولی نمیتونم یادم نمیره اصلا

خدایا دریا دریا شکرت
عزیزم شوهرم ادم خوبیه ما زندگی خوبی داریم بچه داریم فک نمیکنم دلیل کافی برا قهر باشه 

خب من خودمو گفتم.

انقدر از دست مادر و خواهرش کشیدم اگه خودشم بخواد حرف اضافه بزنه میذارمو میرم. بشکه باروتم منتظره یه جرقه

حقیقت آیینه‌ای بود که از آسمان به زمین افتاد و شکست، هر کس تکه‌ایی از آن را برداشت خود را در آن دید، گمان کرد حقیقت نزد اوست، حال آنکه حقیقت نزد همگان است.

من دقیقا می فهمم چی میگی هرچی هم بهش گفتم دلم آروم نشده و ناراحتم ازش و اعتماد به نفسم هم داغون شده بیشتر از یه ساله

خانم ها و آقایون مذهبی غیر مذهبی یه حرفی باهاتون دارم : وقتی به طبیعت می ریم زباله نریزیم . حالا بعضیا مثلا می خوان بهتر بشه کل زباله هاشون جمع می کنن تو نایلون یا پوشک بچه رو می ذارن تو کیسه نایلونی تو طبیعت رها می کنن . خوب تو دل طبیعت اجنه که نمیان اونا رو جمع کنن . چرا میندازی ؟ خوب همون کیسه رو بذار تو ماشینت تو شهر بنداز سطل آشغال . یعنی واقعا فهمیدن این موضوع اینقدر سخته که با اینکارمون گند می زنیم به طبیعت؟ نفر بعدی بیاد زباله های مارو ببینه مگس و حشرات دورشو ببینه؟ ما از زباله ای که خودمون تولید کردیم یا پوشکی که بچه ی خودمون پی پی کرده چندشمون میشه  نمی ذاریم تو ماشینمون. بعد گندیده ی اونا رو مردم ببینن خدارو خوش میاد ؟ چرا از ماشینتون زباله بیرون پرت می کنین؟ زباله ی خودتونو تو ماشین تحمل نمی کنین بعد زباله ی شما رو مردم تو جاده تحمل کنن؟ چرا اینقدر بی فرهنگی ؟ چرا اینقدر بی فکری . یه ذره به خودتون بیایید . آدم دو ساعت میره طبیعت حال و هوا عوض کنه فلان میشه به اعصابش برمی گرده . اگه یه درصد به اون دنیا و حق الناس اعتقاد دارین بفهمید اینا حق الناسه . اینا آزار آدماست .اگه هم اعتقاد ندارین به خاطر وجدان به خاطر فرهنگ چه می دونم به خاطر ایران اینکارو نکنین . 
عزیزم شمام ایراداتشو به روش بیارید، مردای ایرانی اکثرا هیکل داغون و سایزای داغون و پوست صورت داغون و ...

منم به روش اوردم در جواب حرفش ولی چیزی از ناراحتیم کم نکرد

خدایا دریا دریا شکرت
2740
منم دقیقا به روش میارم میگه بیا بشین کنارم میگم اخه بدت نمیاد من این ایرادو دارم هی میگه فراموش کن ع ...

چه ایرادی؟

شاید شما زیادی حساس شدی

حقیقت آیینه‌ای بود که از آسمان به زمین افتاد و شکست، هر کس تکه‌ایی از آن را برداشت خود را در آن دید، گمان کرد حقیقت نزد اوست، حال آنکه حقیقت نزد همگان است.
من دقیقا می فهمم چی میگی هرچی هم بهش گفتم دلم آروم نشده و ناراحتم ازش و اعتماد به نفسم هم داغون شده ...

یعنی راهی نیست درست بشه رابطمون این کدورت فراموش بشه

خدایا دریا دریا شکرت
منم به روش اوردم در جواب حرفش ولی چیزی از ناراحتیم کم نکرد

خب پس عزیزدلم دیگه ناراحت نباش اکثریت ادما ایراد دارن، قرار نیست پرفکت باشید. ایشونم از قصد خواسته حرصتونو دربیاره و از نقطه ضعف استفاده کنه، وگرنه اگه واقعا شما مشکلتون خیلی مهم بود خیلی بیشتراز اینا به روتون میورد تو زندگی. 

شبیه کسیم که میدونه اینجا باید چی بنویسه؟ ^^

اگه این ایرادتون از اول بوده باید تا الان باهاش کنار اومده باشی و نذاری بشه نقطه ضعفت...بگو این ایرادم اتفاقا نقطه قوتم هست و باعث شده شخصیتم رشد کنه و دیگران رو تحقیر نکنم و بخاطر مشکل جسمی هیت ندم...بهش بگو روی شخصیتت کار کن که بتونی موقع عصبانیت هم درست صحبت کنی...حرفای سطح پایین تو تاثیری روی شان و شخصیت من نداره فقط ممکنه از چشمم بیفتی

خب پس عزیزدلم دیگه ناراحت نباش اکثریت ادما ایراد دارن، قرار نیست پرفکت باشید. ایشونم از قصد خواسته ح ...

دقیقا فقط همون یه بار این حرفو زد 😭

خدایا دریا دریا شکرت
اگه این ایرادتون از اول بوده باید تا الان باهاش کنار اومده باشی و نذاری بشه نقطه ضعفت...بگو این ایرا ...

واقعا پشیمونه از حرفش کلی سعی کرده فراموش کنم  نمیدونم چطور میتونم فراموش کنم 

خدایا دریا دریا شکرت
2706