2737
2739
عنوان

آقایون سایت یه لحظه می‌آید لطفا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 564 بازدید | 56 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راهی هست که این حسو دریافت نکنه اما منم این کارو بکنم؟  اینجوری خیلی بده

والا من چون ارتباط بینتون و تقریبا هیچی ازتون و شرایتون نمیدونم شاید اشتباه بکم ولی بهتره از اول بگید که دنگی باشیم و یه بار اون دنگ تورو بده یه بار تو دنگ اون رو که اینجوری براشون یه سرگرمی هم میشه ولب اگر نامزدت هست و شرایطش بد نیس خوبه که بزاری چند بار حساب کنه ولی اینکه همیشه هم شاید بد باشه و اگر عقد هم که بیشتر و بیشتر

2731
2738

یکی از اشناهای دورمون اوایل دانشگاه برام یه کاری انجام داده خیلی باارزش بود برام نمیدونستم چطور جبران کنم حالا به شوخی گفت یه بار مهمون یه رستوران با کلاسم کنی حله😂 منم همین کار رو کردم 

همه چی خوب پیش رفت تا اینکه بعد رستوران احساس خفگی بهم دست داد و احساس کردم طرف هم طوریه ولی همش داره روی احساس بدش سرپوش میزاره 

هر چند ما رابطه عشقی نداشتیم 

دوست عزیز من وایب رو نشنیدم ولی. زندگی یه ادابی داره اون دختر خانم اولا ادم خود ساخته ایه ولی باید طرز تفکر اون پسرو بدونه ونتیدونم اگه از مصاحبت باهاش لذت میبره برای تایمی باهاش دونگی بگرده ولی من برای زندگی مناسب نمیبینمش توانایی مالی نداره خب برن پارک بشینن تا پولی نشده دوتا اب بطری بخرن دیگه اینو دونگی ندن والا زشته پرچمو مارو پایین نیاره ولی با اینی که من شنیدم  از هزینه های گافه و قیمت نوشیدنیها بهتره مراعات پسرو کرد اگه با مزراتی بود که منو رو از گارسون نگیره بگه گرونترینشو بیارین . اگه با پرای خواست بیاد به قمقمه رو تو ش اب کنید شکر و ابلیمو اصافه کنید بزارید فریزر بگید عزیزم یخ در بهشت برات درست کردم‌یه قلپ تو یه قلپ من وهمینطوری اونم گفتی بیایم 

وایب دهه شصتی 😁

خودم متولد ۶۹ هستم ...

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
چرا احساسش بد بود 

ظاهرا توی رستوران همش حرف میزد و جوک و اینا میگفت ولی اعصابش انگار خورد بود که همه چی با منه 😐 خود منم حس خوبی نداشتم 🤦‍♀️ بلد هم نبودم طور دیگه کارشو جبران کنم 

2706