2737
2739
عنوان

آقایون سایت یه لحظه می‌آید لطفا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 564 بازدید | 56 پست
چقدر باحال گفتین😂😂

ممنون  واقعیته خساست هیچ موقع خوب نیست بیناریه ولی درگذشته چیزی هم نبود واقعا حالا اگه خست بخرج میداد مرد خوشبحال ورثه بود ولی الان مکه میشه ادم  یا یه خانم تو حسرت بمونه براش خرج نشه ظلمه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب بستگی داره برا کی کجا چقدر خرج کنی اینا خیلی مهمه فقط بحث پول نیس

ببین دختر خوب این میشه مدیریت پول اکه این تفکر باشه ادم تو زندگیش موفقه به قدری مهمهکه نهایت نداره ولی یه جایی هست من امدم تفریح یه توانایی دارمبا دوست دخترم هستم من باید خرج کنم من نباید خود کشی کنم بر اساس توانم اون مبلغی که گداشتم من اکه با م ازراتی جلوی یه دختر خانم ترمز بزنم  باید ببرمش سوپرمارکتی نوشابه وکیک بخوریم ؟

2742
ببین دختر خوب این میشه مدیریت پول اکه این تفکر باشه ادم تو زندگیش موفقه به قدری مهمهکه نهایت نداره و ...

خب آدم بره تفریح حتما باید تو ی رستوران فوق لاکچری باشه؟؟؟

من اگر پسر بودم می‌فهمیدم اون دختر چ ارزشی برام داره اگ چفت من بود آره حای ممکنه میگفتم  ی ساندویج خودت درس کن باهم بخوریم . . ولی اگ کسی ک جهت پولت کنارت رو ولش کن ‌ 

خب آدم بره تفریح حتما باید تو ی رستوران فوق لاکچری باشه؟؟؟ من اگر پسر بودم می‌فهمیدم اون دختر چ ارز ...

ببین اومدی مارو رنگ کنی   الان تو هزاره سومیم دختر خوب میدونی من چند سالمه ما جوونهای الان و پیرمردهای قدیم هستیم زمان قبل انقلاب که زمان ما بود کافی شاپ نبود خود من بابام بازاری بود پولدار خیلی لارژ بودم بادوست دخترم توشابه و کیک میخوردیم جدا جدا بعد رفیقم یهونوشابه نیگرفت و یک کیک  ولی یه قلپ اون یه قلپ‌این تازه ماشینمودر کار نبود ولی صفا و سلامت بود شوخی کردم حرفت درسته همیشه اینطور فکر کن

ببین اومدی مارو رنگ کنی   الان تو هزاره سومیم دختر خوب میدونی منوچند سالمه ما جوونهای الان و ...

خب چرا رنگ کنم تو هزاره ۷۰۰۰۰ هزارم باشیم 

مهمه اینه ببینی دل خودت چی میخواد منم دختر ۱۲ ساله نیستم ۲۸ سالمه اونقدر چالش داشته زندگیم که بدونم پول همه چیز نیس واقعا .

چرا فک کردی دارم مسخره میکنم؟

2738
آخه وقتی نمیخوام پسر هزینه منو بده  خیلی ضایع اس من هزینه اونو بدم نظرت چیه؟

اره منم نظرم همینه اتفاقن خجالت میکشم پارتنرم هزینمو بده ولی خب نم چرا ب پسرا برمیخوره بزار خودش بده هزینتو

خب چرا رنگ کنم تو هزاره ۷۰۰۰۰ هزارم باشیم  مهمه اینه ببینی دل خودت چی میخواد منم دختر ۱۲ ساله ...

اخرش نوشتم فکرت درسته  وقصد شوخی داشتم ابو علی سینا میگهوهمه چیدبه اندازه ، خوبی هم‌زیاد بشه نادان خیال بد مبکنه میران چیزی که ما از دست میدیم