2737
2734
عنوان

دلم خیلی از این زندگی کوفتیم گرفته😔😫

| مشاهده متن کامل بحث + 1262 بازدید | 66 پست
با پیکور تخریب کار میکنه یه روز کارهست یه مدت میبینی واسه ماهها کار نیست 

چرا یه شغل ثابت نمیره مثلا تو کارخونه ای جایی؟ 

الهم عجل لولیک الفرج 💚💚                                                                                                                  متاهل و متعهد آقایون لطفا درخواست دوستی ندن 🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا وقتی تلاشتون زیاد نشه موفقیت مالی حاصل نمیشه

اگر همسرت صبح زود تا شب سرکار میره و دوشغله اس. شما هم برو دنبال کار تا درآمدتون زیاد شه 

اگر همسرت اوقات فراغتش زیاده پس تنبلی میکنه ، باید شغل مناسبی پیدا کنه و به فکر شغل دوم هم باشه .

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ
من خونه دارم ولی چه داشتنی تو حیاط پدر شوهرمه بیشتر حس جهنمی بودن دارم تا زندگی کردن توش 

من هم دارم.ولی جاش رو دوست ندارم

یه چیز بگم به نظر من زن نباید خیلی کوتاه بیاد

من چند ساله این سیاست رو به کار گرفتم

تو خونه و ماشین خیلی کوتاه نمیام 

ولی بقیه چیزها چرا

این هم به خاطر بچه هام 

2728

عزیزم شوهرت باییییدددد به فکر یه شغل اصلی باشه در کنارش این شغل و به عنوان کمک داشته باشه. اینجوری که نمیشه تو این شرایط سخت که هرروز داره بدتر میشه

زهد ریایی،جهل مقدس...

درک میکنی چی میگی......

خدا برا همه بسازه ب لطف و کرمش

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

کاش شغل دکه دست وپامیکردن این پیکوربراشغل دوم خوبه

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
2740
چرا یه شغل ثابت نمیره مثلا تو کارخونه ای جایی؟ 

تو شهر خودمون کار تو کارخونه و چیز نیست 

ولی میتونه بره تهران چون آشناشون خیلیا میرن اونجا تو شرکتها سرکارن این نمیره 

عزیزم شوهرت باییییدددد به فکر یه شغل اصلی باشه در کنارش این شغل و به عنوان کمک داشته باشه. اینجوری ک ...

اره بابا 

شوهر خودم فقط تو یه شرکت کار میکرد ولی از وقتی دوقلو باردار شدم وقتایی که از سر کار میاد می‌ره مغازه دوست ش هم کار میکنه

خدایا شکرت بابت همه چی .💚
تو شهر خودمون کار تو کارخونه و چیز نیست  ولی میتونه بره تهران چون آشناشون خیلیا میرن اونجا تو ...

وادارش کن بره یعنی چی که مرد چندین ماه بیکار باشع و زن و بچش در عذاب 

الهم عجل لولیک الفرج 💚💚                                                                                                                  متاهل و متعهد آقایون لطفا درخواست دوستی ندن 🙏🙏
من هم دارم.ولی جاش رو دوست ندارم یه چیز بگم به نظر من زن نباید خیلی کوتاه بیاد من چند ساله این سیا ...

بله درست میگی 

ولی من خدا میدونه اوایل سر این چیزا خیلی بحث میکردم پدرش تو فامیل آبرومو برده بود ک این دختر ب پسرم فشار میاره ماشین میخوام پسرم نداره از کجا بیاره 

همین پدرش خدامیدونه چقد تو زندگیمون عذابمون داد خیلی چیزا رو باعث و بانیش همین پدرشه 

مثلا اینکه من میخواستم با پول طلاهام یه تیکه زمین دوراز اینا بخرم نزاشت گفت باید تو حیاط من خونه بسازید حالام ک ساخت انگار زندانی هستیم راه نمیده مستقل بشیم 

2706