2733
2739
عنوان

هیکلم انگار کتابه صافه صاف اتوکشیده

| مشاهده متن کامل بحث + 449 بازدید | 40 پست
شاید باورت نشه من خریدم صدوپنجاه تومن اومدم همه از عوارض گفتن دست نزدم بهش همینجوری مونده

منم می‌دیدم از عوارضش میگن ولی مثلا اینکه کبد و داغون می‌کنه و اینا منم برا اینکه از بچگی درد لاغری کشیدم تیکه های سنگینی شنیدم گفتم کبد و می‌خوام چیکار ولی خوردم و همراه با اون پفی ک اومد تو صورتم پررررر جوش های گنده شد در حدی ک با کرم کاور نمیشد یعنی صورتمو ک‌ میشستم گریم می‌گرفت همش خون میومد از جوشا این جوشا هم ب خاطر کیستی بود ک قرص چاقی ایجاد کرده بود بعد ب خاطرش رفتم دکتر پوست دکتره برداشت با اون وضع صورتم صورتمو پاکسازی کرد ک هیچ دکتری جوش فعال و پاکسازی نمیکنه همین باعث شد الان جوشا رفته صورتم پر گود شه اون دکتر پوست و نمیبخشم ایشالا بدترین ها سرش بیاد 

اصالتا لر🪐من یک دخترم در طول زندگی ام فهمیدم برای اینکه بخواهم ب دانشگاه بروم برای اینکه بخواهم شاغل شوم برای اینکه مستقل شم یا روزی ازدواج کنم و روزی مادر بشوم باید قدرت داشته باشم قدرتی ک بتوانم تلاش کنم قدرتی ک بتوانم کمبود های زندگیم را تحمل کنم قدرتی ک بتوانم با همسرم رفتار درستی داشته باشم و قدرتی ک ب فرزندم زندگی را یاد دهم پس من باید روی قلبم ذهنم و افکارم کار کنم تا با کوچک ترین اتفاق از پا نیوفتم آ  .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من قبل از ازدواج ۴۰ کیلو بودم الان با دو تا بچه ۳۹ کیلو شدم💔🤕

ما همیشه قرارع همینطوری بمونیم خدا شانس بده

اصالتا لر🪐من یک دخترم در طول زندگی ام فهمیدم برای اینکه بخواهم ب دانشگاه بروم برای اینکه بخواهم شاغل شوم برای اینکه مستقل شم یا روزی ازدواج کنم و روزی مادر بشوم باید قدرت داشته باشم قدرتی ک بتوانم تلاش کنم قدرتی ک بتوانم کمبود های زندگیم را تحمل کنم قدرتی ک بتوانم با همسرم رفتار درستی داشته باشم و قدرتی ک ب فرزندم زندگی را یاد دهم پس من باید روی قلبم ذهنم و افکارم کار کنم تا با کوچک ترین اتفاق از پا نیوفتم آ  .
2728
چند وقته خوردی من خوردم برگشت همش پف بود و صورتمو هم نابود کرد 

من چهارپنج ماه خوردم خیلی چیزا مصرف کردم قرص مخمرابجو جنسینگ سیپرو همالیا هیچ کدومش رو بدنم تاثیرنمیزاشت بخدا اعتمادبنفس نداشتم دختردایمو دیدم اونم مثل من استعدادچاقی نداشت بعد ی مدت دیدم چقدر چاق شده ازسرتا پا منم ازش گرفتم استفاده کردم خداروشکر این دفعه جواب داد 

2740
می دونی مزاجت چیه؟

ب احتمال زیاد سوداوی

ب احتمال زیاد سوداوی

اگه سوداوی باشی احتمال توپر شدن داری تقریبا 

منم سوداوی هستم و قبلا ۴۳ کیلو بودم ،الان ۵۱ شدم با کالری شماری 

البته همه ی این افزایش وزن با کالری شماری نبوده 

ولی کالری شماری خیلی کمکم کرد که وزنم بالا بیاد البته هنوز خیلیییی لاغرم .صورتم استخونی و کوچیکه 

فقط پیشنهادم بهت اینه که اصلا سراغ قرص و دارو نرو ،ممکنه عوارضی برات داشته باشا خدایی نکرده که دیگه حتی افزایش وزن هم برات ممنوع بشه

با کالری شماری و غذاهای سالم و ورزش سعی کن وزنت رو بالا بیاری

فقط خدا