2733
2734
عنوان

بنظرتون چیکار کنم😔

149 بازدید | 17 پست

من 3ساله نامزدم بعد نامزدم راه دوریه نمیتونم ببینمش با گوشی در ارتباطیم یک هفته پیش گوشی من خراب شده بود بعد با گوشی مامانم باهم حرف می‌زدیم دیگه گفتم گوشیم خرابه و اینا بهم گفتم برو یه گوشی انتخاب کن بپرس چنده موبایل فروشی بعد منم فرداش رفتم پرسیدم گفت 8300 منم بهش گفتم نامزدم گفت اوکیه میفرستم امشب بعد شب بعدش گفت ببخشید پول به داداشام قرض دادم هیچ پولی پیشم نیست نمیتونم بفرستم گفتم باشه نمیخاد بفرستی یه حس ضایع شدن بهم دست داد اون تا حالا واسم کاری نکرده اما من برایش صدم رو گذاشتم 🥺

پ ن:ما رسم مون اینجوریه گوشی رو باید خانواده داماد بفرستن

تیکر بارداری نیست تیکر تاریخ احتمالی عروسیمه😍                      👑 پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👑               تو زندگیت هیچ کسی رو اندازه خودت ازیت نکردی...💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اشتباه کردی خودش باید میرفت میخرید نه که خودت بری انتخاب کنی🤦

خودش بهم گفت نمیتونم بخرم خودت برو بخر

تیکر بارداری نیست تیکر تاریخ احتمالی عروسیمه😍                      👑 پادشاه جهنم خودت باش نه کارگر بهشت دیگران👑               تو زندگیت هیچ کسی رو اندازه خودت ازیت نکردی...💔

در مورد نامزدتون نمیتونم نظری بدم چون نمیدونم وضع مالیش چطوره یا کلا تو چه شرایطیه اما ممکنه مشورت کرده باشه با خانواده و اونا مخالفت کرده باشن و بهونه جور کرده باشه اما در مورد رسم شما باید بگم مگه تلفن همراه چند ساله که ساخته شده که بشه رسم خانوادگی شما؟؟!!

و اینکه صدی که شما براش گذاشتی چی میتونه باشه وقتی که از هم دورید و حتی همو نمی بینید؟؟؟ 

2740
بنظرم خودش ضایع شد که پول یه گوشی نداشت

اره خوب راست میگین

ازاول نمیدونست پول قرض داده نمیتونه بخره؟چراقول داد

همینو بگو 

در مورد نامزدتون نمیتونم نظری بدم چون نمیدونم وضع مالیش چطوره یا کلا تو چه شرایطیه اما ممکنه مشورت ک ...

عزیزم ما همچین رسمی داریم و مذهبی هستیم و دوریم نمیتونی ببینیم همو‌‌ و صدم گذاشتم براش پارسال پول نداشت ۴۰ملیون از بابام براش قرض گرفتم و تو هر شرایطی کنارش بودم 

سلام بچه ها کسی ازتون بلد نیست معنی خواب رو از رو قرآن بگیره؟

عزیزم بگو شاید بتونم کمکت کنم

2706