2737
2734

فک وفامیل  زیادداریم ولی رفت وآمد نداریم همش توخونه تنها چقدر آدم  بی‌کس باشه دردداره

خدای مهربون  ی خونه خوب توجایی که دوست دارم به من وعشقم بده ی سلامتی به هرکی امضا میخونه بده به خانواده من هم سلامتی بده تا سالیان سال کنار هم باخوبی وخوشی زندگی کنیم! خدایا هیشکی ومحتاج هیشکی نکن /امیدوارم همتون خوش وشاد باشین.خداجون دخملم تنهاست گناه داره ی بچه دیگه بهم بده 

تو شروع کن رفت و امد رو..

منم بستگان پدرم هیچ کس خونمون نمی اومد و به خاطر تقسیم زمین و.. قهر کرده بودن با هم.. انقدر شوهرم میزد تو سرم که شماها خوب نیستید که پای طایفه شوهر رو قطع میکنید و.. منم مامانم رو وادار کردم باهاشون آشتی کنه به خاطر ما..شده حتی سالی یه بار..

توام از دیگران انتظار نداشته باش..خودت استارت بزن.. زنگ بزن حال بپرس پیام بده دعوتشون کن ،برو خونشون سر بزن ..بعد کرونا خیلی رابطه ها سرد شد..خودمون باید بچسبیم به دیگران ،والا هیشکی دیگه مثل قدیم دل و دماغ رفت و آمد رو نداره..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو شروع کن رفت و امد رو.. منم بستگان پدرم هیچ کس خونمون نمی اومد و به خاطر تقسیم زمین و.. قهر کرده ...

چ جور باید ارتباط بگیریم که صمیمی بشیم میشه توضیح بدی

خدای مهربون  ی خونه خوب توجایی که دوست دارم به من وعشقم بده ی سلامتی به هرکی امضا میخونه بده به خانواده من هم سلامتی بده تا سالیان سال کنار هم باخوبی وخوشی زندگی کنیم! خدایا هیشکی ومحتاج هیشکی نکن /امیدوارم همتون خوش وشاد باشین.خداجون دخملم تنهاست گناه داره ی بچه دیگه بهم بده 
2731

دیگه الان کسی با فامیل رفت و آمد نداره.. خودتون گردش برید.. من و شوهرم و دخترام خودمون همه جا میریم.. من عید فقط خونه مامانم رفتم مادرشوهرم مامان بزرگام و دو تا بزرگتر... عمه عمو خاله دایی خودمو هیچ کدوم نرفتیم

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
دیگه الان کسی با فامیل رفت و آمد نداره.. خودتون گردش برید.. من و شوهرم و دخترام خودمون همه جا میریم. ...

ماشین نداریم

2738
چ جور باید ارتباط بگیریم که صمیمی بشیم میشه توضیح بدی

با پیام و جوک و اینا تو مجازی استارت بزن

اگر مثلا عمو و عمه ای هست که اهل مجازی نیست و سن بالا هست زنگ بزن بگو خوابتو دیدم گفتم زنگ بزنم حالتو بپرسم و به این بهانه ارتباط بگیر

یا گاهی زنگ بزن بپرس اگر خونه اند برای یکی دو ساعت نشستن برو سر بزن.. اعلام کن که اقا من بعد شام یا حتی بعداز ظهر میخوام بیام ببینمتون دلم براتون تنگ شده.. که فکر نکنن برای شام و ناهار و چتر شدن میخوای بری..

البته اگر بستگانتون معمولی رو به خوب هستن و فقط از رفت و آمد یه کم سرد شدن

اگر ادمهای ظالم و بدی هستن که هیچ...لطف خدا بوده که از شرشون راحت شید..

اسنپ که هست

شوهرم نمیاد

با پیام و جوک و اینا تو مجازی استارت بزن اگر مثلا عمو و عمه ای هست که اهل مجازی نیست و سن بالا هست ...

مرسی چقدر قشنگ ورسا حرف میزنی