2733
2734
خوبه  اتفاقا کسی نمیخواد با هندی ها بره دیت 🤷‍♀️ فکر کنم وفادار نیستن اکثرا

موفق باشی عزیزم 

واقعا وفادار نیستن ؟؟؟؟؟؟ 

تو سریال زبان عشقو دیدی ؟ خیلییییی وفادارن که :/ پ چرا با فیلماشون اینقدر فرق داره

به قومی مبتلا شده ایم که فکر میکنند که خدا جز آنها کس دیگری را هدایت نکرده. از ابن سینا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂😂😂😂😂انگار گناه کبیرست با قاشق غذا بخوری خیلی چرک هستن از لحاظ بهداشت ایرانیا اونجا نمیتونن زند ...

میرم ی گوشه میشینم در اتاقو قفل میکنم غذامو میخورم بعد میام بیرون

به قومی مبتلا شده ایم که فکر میکنند که خدا جز آنها کس دیگری را هدایت نکرده. از ابن سینا
موفق باشی عزیزم  واقعا وفادار نیستن ؟؟؟؟؟؟  تو سریال زبان عشقو دیدی ؟ خیلییییی وفادارن ک ...

چون فیلمه😐تاپکی رو دیدی کاش فیلم ایندیرا هم میدیدی دقیقا مردا اونجوری عیاشن و خائن

هرچه تبر زدی مرا ،زخم نشد جوانه شد‌‌...
2731
:/ فک کردم شوخی کردی ولی دیدم نه  نمیدونم شماها چرا فرق شوخی با جدی رو متوجه نمیشید  من ...

منم هندی هستم چهره مو ببینی می بینی واقعا هندی هستم. شما دخترها شوهر کن نیستید اونموقع می گید شوهر نیست. نخواستیم بابا

میرم ی گوشه میشینم در اتاقو قفل میکنم غذامو میخورم بعد میام بیرون

حرفشم نزن بیشتریا با خانواده شوهر هستن عروس هم مثل خدمتکاره براشون😅

هند و چین دوتا از بدترین مردم از لحاظ نظافت و بهداشتن مخصوصاهند.جان خودت کشور رو عوض کن 😂

اخه من عاشق بیهان شدم تو زبان عشق 

مانیش گوپلانی 

حالا کشورش مهم نیست ایرانی ام باشه اما بشرطی ک رفتارای بیهان رو داشته باشه

جدی ؟  پس اینا چطور تو فیلماشون  تا ۷ تا زندگیه بعدی هم با هم میمونن ؟

جدی بخدا دختر عموم خودشو کشت تا عموم راضی شد هر چی به دختر عموم گفت پشیمون میشی قبول نمی‌کرد بعد که ازدواج کرد دید دنیا دست کیه خب میتونن با همشهری خودشون کنار بیاین ولی یکی دیگه از یه فرهنگه دیگه باشه خیلی سخته که با تفاهم داشته باشن دختر عموم جشن عروسیش تو‌هند بود جشن خیلی خوشگل رمانتیک بود البته ما فیلمشو دیدیم

2740
منم هندی هستم چهره مو ببینی می بینی واقعا هندی هستم. شما دخترها شوهر کن نیستید اونموقع می گید شوهر ن ...

برو عامو منم روس هستم😐عکسمو ببینی متوجه میشی .مگه به عکسه شاید شبیه هندیایی ولی هندی نیستی

حرفشم نزن بیشتریا با خانواده شوهر هستن عروس هم مثل خدمتکاره براشون😅

اره فیلم زبان عشقو دیدم 

خانواده دختره بعد ازدواج نمیگن ی زمانی مام خری داشتیم  

منم هندی هستم چهره مو ببینی می بینی واقعا هندی هستم. شما دخترها شوهر کن نیستید اونموقع می گید شوهر ن ...

منم اون بار عکس گذاشتم چن نفری گفتن خیلی شبه هندیایی . ولی واقعا ک هندی نبودم :/ 

برو عامو منم روس هستم😐عکسمو ببینی متوجه میشی .مگه به عکسه شاید شبیه هندیایی ولی هندی نیستی

حق

موفق باشی عزیزم  واقعا وفادار نیستن ؟؟؟؟؟؟  تو سریال زبان عشقو دیدی ؟ خیلییییی وفادارن ک ...

بعضیاشونیکم اخلاقاشونم تنده و  پسراشون منحرفن و تمیز نیستن

بنظرم باید خودت واقعیت رو ببینی

فیلماشون رو نبین چند تا پیج اینستاگرامی ببینی میفهمی منظورمو

همین که فالوشون کنی احتمال خیلی زیاد بهت مسج میدن

هک و کلاهبرداری هم میکنن پس مواظب باش

لطفـا لایک نکن🙂🙏
2706