2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خارجم و اینجا خیلی از هندیا ازدواجی هستن زود درخواست میدن!  و خاطر خواه دختر پوست روشن  ...

همه محمدن و بگیر ؟   

خارج کجا ؟ هند ؟؟؟؟؟؟؟ 

به قومی مبتلا شده ایم که فکر میکنند که خدا جز آنها کس دیگری را هدایت نکرده. از ابن سینا
پیوند دوستی دادم بیا تو خصوصی گپ بزنیم اگه روزی شدی با گل و شیرینی با خانواده خدمت برسیم جهت دست بوس ...

:/ فک کردم شوخی کردی ولی دیدم نه 

نمیدونم شماها چرا فرق شوخی با جدی رو متوجه نمیشید 

من گفتم هندی وو گرنه ایرانی ک دورم ریخته

به قومی مبتلا شده ایم که فکر میکنند که خدا جز آنها کس دیگری را هدایت نکرده. از ابن سینا
2742
همه محمدن و بگیر ؟     خارج کجا ؟ هند ؟؟؟؟؟؟؟

استرالیا

اره فکر کنم میگیرن چون به دوستم پیشنهاد داده بود بعد یه هفته که با هم همکار بودن😂

کلا خیلی زود درخواست میدن 

منم بخاطر همین اصلا نزدیک مرد هندی نمیشم 

لطفـا لایک نکن🙂🙏
یه افغان میدیم به نیت هندی ببر خیرشو ببینی دیگه چونه نزن

اینم از شانسم :/  

2738
استرالیا اره فکر کنم میگیرن چون به دوستم پیشنهاد داده بود بعد یه هفته که با هم همکار بودن😂 کلا خی ...

ایول . اونجا برا مهاجرت خوبه ؟ 
  همیناس ک منو عاشق کرده

دختر عموم با یه پسر هندی ازدواج کرد ازدواجشون خیلی دوام نیاورد زود طلاق گرفتن 

جدی ؟ 

پس اینا چطور تو فیلماشون 

تا ۷ تا زندگیه بعدی هم با هم میمونن ؟

واقعا جرمه یا شوخی ؟    

😂😂😂😂😂انگار گناه کبیرست با قاشق غذا بخوری خیلی چرک هستن از لحاظ بهداشت ایرانیا اونجا نمیتونن زندگی کنن ما خیلی تمیزیم

هرچه تبر زدی مرا ،زخم نشد جوانه شد‌‌...
2706