2733
2739
عنوان

چرا نمیاد جلو؟؟؟

72 بازدید | 8 پست

یه همکار دارم که سیار هست و فقط گاهی میاد دفتر برای حساب کتاب.من حس کردم توجه خاصی به من داره مثلا تماس میگرفت به همکارا میگفت گوشیو بدن به من کارشو بمن میگفت.بعدا متوجه شدم ازونا دل خوشی نداره انگار. ولی وقتیم که میومد دفتر دور و ور من زیاد میپلکید و باهام ارتباط برقرار میکرد، گاهی شوخی حتی گاهی میخواد بقیه رو صدا کنه فامیلی منو اشتباهی میگه بعد درستش میکنه. یا یبار با یکی بحثش شده بود مدام اسم متو میاورد و مثال میخواست بزنه از من میزد. یبار اوایل واسه بابام یکاری برای ماشینش انجام داده بود مرتبط با کارش. بعد سری قبل که دیدمش قبل عید صحبت شده بود گفت شما خونتون کدوم سمته؟ چون پدرتون ماشینشو اینجا اورده بود. آخرینبار قبل عید دیدمش که بحث ورزش افتاد بهم ی مربی معرفی کرد گفت بهش عکس قد و وزنتو بفرستی بهت برنامه میده و این حرفا. شمارمم داره اما تا حالا هیچ حرکتی نزده من واتس اپ استوریم میذا م تا حالا باز نکرده.حالا نمیدونم آیا بهم حسی داره یا اینکه اینجوری نیست کلا؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نمیدونم چند سالته! 

ولی از منی ک سی سالمه بشنو...منم مرتب هر نگاهی رو آنالیز میکردم توهم میزدم که اره منو میخواد ...آنقدر فکر و خیال ب سر میزد....نابود شدم..

تا اینکه اونی ک اصلا یه درصد بهش فکر نمی‌کردم بی مقدمه گفت با من ازدواج میکنی ؟ 

حتی نگفت دوست بشیم!!! 

کسی ک بخوادت یه حرکتی میزنه خفن...

خودتو ذهنتو زندگیتو حروم این فکرا نکن بخواد بشه میشه...

یعنی باهاش قاطی نشم؟ منظورتون اینه؟

ن جانم منظورم اینکه زود باورش نکن اعتماد نکن بهش ،ینی کلا تو این دنیا باید ب هیچکی اعتماد نکرد بحث ورزش و مربی گفتی من لاغرم روبیکا یکی بهم پیام داد ک من برنامه ورزشی غذایی میدم تا چاق شی منم قبول کردم بعد رف رو تشخیص مزاج ک گفتم من سردم گف باید گرم شی داغت کنم نگو طرف مریضه ی بار برای اینکه اموزسارو شروع کنه گف تماس میگیرم ج بده تا بگم چیکار کنی دیدم میگ ی روعن بردار بمال اونجات و خودارضاییی کن تا داغ شی مرتیکه کثافت مریض بود منم گوشیرو قطع کردم همون لحظه بلاکش کردم ب اسم مربی اونده بود تا خرابم کنه ولی خب من نمیگم کلا بدبین باشی منظورم اینکه بیستر حواست ب خودت باشه 

2740
اخه گفتم شاید از علاقه من مطمئن نیست واسه همین گفتم یکن روی خوش نشون یدم

خب اره ن زیاد بداخلاقی کن ارت زده شه ن زیاد بهش رو بده تا ی وقت فک نکنه خبریه دنبالشی بزا اون بیاد دنبالت خوشرو متین باس بنظر من