2737
2734

خواب دیدم نامزد دارم رفتیم فروشگاه کت و شلوار فروشی مردونه که برا نامزدم کتوشلوار بخریم برا عروسی.میشناختمش..تو خواب خیلیم دوسش داشتم.ولی اصلا تاحالا به همچین آدمی فکرم نکردم.

شب قبلشم یه خواب دیدم انگار یه آقا گفت ۱۴روز دیگه نامزدیته.

تو اینترنت سرچ میکنم یه چیز دیگه میاره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خیلی ساعت و روزش مهمه، دقیق بگو، چون تعبیر برمیگرده با تغییر این دو تا

ببخشید شما تعبیر خواب بلدین؟ 

بعد من خواب دیدم من و کراشم نشستیم رو مرغ و مرغ داره تو صحرا مارو میبرد به کنسرت کراشم 

الان مفهوم این چیه؟

تعبیر خواب بیشتر به برداشت خودتم بستگی داره ها

چون این خواب از ضمیر ناخوآگاهت شکل گرفته

ببین حس خودت نسبت بهش چیه.

مثلا من خودم با اینکه متاهلم یه روز خواب دیدم زن شاه شدم😂😂 خیلی اتفاقا تو خوابم افتاد که اصلا تعبیرش تو اینترنت نبود اما چون حسم به این خواب خیلی خوب بود میدونستم که خیره. به یه هفته نکشید یه اتفاق خیلی خوب و شیرین برام رقم خورد. 

منکه خوابامو اینطوری با حس ششم خودم تعبیر میکنم😁😁

2740
۱ هفته پیش

عزیزم یه هفته پیش که نشد جواب دقیقا بگومثلا شب ۱۰ فروردین ساعت فلان

اگه روز و ساعتش و یادت نیس دنبال تعبیر نباش، که اگه بگم کاملا اشتباه میشه، فقط بگو خیره و صدقه بده،

دفعه بعد دقیقا ساعت و روز خوابت و یادداشت کن

من یه خواب دیدم چند وقت پیش هنوز که هنوزه ذهنمو درگیر کرده. تاریخش یادم نمیاد ولی ازش تاپیک دارم. ف ...

باشه گلم ، ساعت خواب و اینکه کی بیدار شدی و هم بگو، مهمه، و تعبیر و تغییر میده

بلدم اگه خدا کمک کنه، روز و ساعت خواب و بهم بگو

فکر کنم ۳ فروردین بود. تاپیکم مال اون روزه. اگه اشتباه نکنم همون روز که خواب دیدم تاپیک زدم.

ساعتشو نمی‌دونم. وقتی شب خوابیدم، دیدم این خوابو. نمی‌دونم که ساعت چند خواب دیدم. فقط یادمه طولانی بود. یعنی فکر کنم تا صبح ادامه داشت. شایدم از همون صبح شروع شده بود. اینشو نمی‌دونم. آخه مگه میشه آدم بدونه خوابش ساعت چند بود؟ تو خواب آدم ساعت نمی‌دونه که!

2706