2733
2734
عنوان

بیاین ی کار دسته جمعی

154 بازدید | 22 پست

هر تعداد صلواتی ک مد نظر دارین بگین یکی دوتا پنج تا ده تا هرچی ک میتونید بفرستید 

بعد هدیه بدیم ب سه گروه اول امام زمان  دوم بیماران سوم اونایی ک حاجت ندارن اگ زنده باشم و عمری باشه فردام همین تاپیک رو میزنم برای سه گروه دیگ 

نطرتون؟ 

اگ مثبته تعداد صلواتایی ک میفرستین رو بگین:) 

خدایا کد7600

۵مرتبه 

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید فقط الان میتونم ۱۰ تا بفرستم 

کلی ذکر های سنگین بر داشتم😅

⚘صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 
2731
قبول باشه عزیزم

همچنین 

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2740
من ببخشم؟ وای نگو ابن حرفو مگ مگ اسلحه گرفتم رو سرت عزیز دل؟ همین ده تا خودش ی دنیاس:)

لطف داری ⚘⚘⚘⚘

⚘صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 
2706