2733
2734
بصورت شبانه روزی در تلاش هستن گروه فنی چشم

نکنه میخوایید قابلیت حذف تاپیک رو بزارید ،من مخالفم چون سایت میشه پر دروغ گو و کلا ه بردار و سخت مبشه کسی رو شناخت 

حواستون ب این موضوع هم باشه 🙏🏻

کاربری دست هشتاد میلیون نفر ب جز شما                             

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تاکی آخه؟؟!

به امید خدا تا بعد از تعطیلات مشکل حل میشه

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
2731
مشکل فنی داره بزودی برطرف میشه لطفا صبور باشید

سلام.

چهارشنبه، برای نی‌نی‌یار ۱، لینک برای حذف فرستادم، تیک زدن که یعنی حذف شد، درحالی که حذف نشده بود! 

زیر همون پیام تیک، پیام دادم گفتم بهشون، اما جواب ندادن.

شما می‌تونین کاری کنین؟

استارتر لطفا تاپیک رو قفل کنید

برای حل مشکل در تلاش هستیم

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
سلام. چهارشنبه، برای نی‌نی‌یار ۱، لینک برای حذف فرستادم، تیک زدن که یعنی حذف شد، درحالی که حذف نشده ...

سلام عزیزم من‌به پنل ایشون دسترسی ندارم 

دوباره امتحان‌کنید

2740
@ازسارابپرس     سلام مزاحم شدم هرچند میدونم احتمالا اطلاعی دراین مورد ندارید ❣️

سلام

نی نی یار می گفتن مشکل فنی.

احتمال خیلی زیاد می خواهند قابلیت هایی به سایت اضافه بشه مثل حذف تاپیک توسط خود کاربر.

هرکس به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋