2733
2739
عنوان

امتحان نهایی نهم

110 بازدید | 7 پست

دوستان برای امتحان نهایی تقریبا بین هر امتحان چند روز زمان میدن ؟ و اینکه برای انتخاب رشته فقط نمره ی برگه ی امتحان نهاییت مهمه یا میان ترم هم اهمیت داره ؟

و آخرین سوال هم اینکه حذفیاتی داری ؟ مثلا یه سری درس ها رو حذف کنن مثل اجتماعی که انقدر زیاده ؟؟

ممنون میشم راهنمایی کنید 🙏🙏

زمان بین امتحانا تا جایی که یادمه خیلی زیاد نیست و نمیشه زیاد روشون حساب کرد، بهتره تا قبل از شروع امتحانا یدور درسا رو خونده باشی 

برای انتخاب رشته فکر کنم معدل کل مهم باشه و درمورد سوال اخر هم تاجایی که یادمه حذفیات نداشتیم ما، البته من شش سال پیش نهم بودم و اطلاعاتم اپدیت نیست

هر وقت نیاز داشتید با کسی حرف بزنید من همیشه واسه گوش دادن بهتون حاضرم 🦋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین به ما گفتن برای هدایت تحصیلی معدل روی برگه اهمیت داره و معدل کل تو میشه معدل سیکلت من پارسال نهم بودم خیلی آسونه امتحانا معدلت اگه بخونی ۲۰ میشه اصلا سخت نگیر استرس هم نداشته باش

2731

نمیدونم الان چجوریه ولی دوسال پیش من نهم بودم بین هر امتحان یروز وقت گذاشتن برامون مثلا شنبه بعد دوشنبه بعدی چهارشنبه اون موقع البته نهایی نبود بعد اجتماعی رو برا ما ترم دوم و کلا گرفتن وبی ترم اول رو گفتن چهار تا درسشو انتخاب میکنی میخونی سر امتحان به سوالان همون 4 تا درس جواب میدی 

تو بگو عشق! من میگم رقیه میره قلبم با یه ذکر سه ساله:) 

سلام عزیزم. پسرم اول دبیرستانه. پارسال که سال نهم بود. خیلی برا انتخاب رشتش استرس داشتم. میگفتن نهائیه ولی امتحاناتشون زیاد سخت نبودن. اگه میخوای بدونی برا هر رشته ای نمره چه. درسی مهمه. توی هر آموزش و پرورشی یه مشاوره تحصیلی داره که خیلی خوب راهنماییتون میکنه. 

2740