2733
2739
عنوان

شوهرم توجمع گف مادرم. ازش پرسیدن زنت یا

| مشاهده متن کامل بحث + 1019 بازدید | 29 پست

سنتون کمه حتما. نباید اصلا جواب سوالو میدادین

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت : مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر میکردیم نمیتونم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمونو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر... "

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آجیالطفا ازته قلبتون دعام کنیدمعجزه کنه خدابرام ومشکلم فوری حل بشه لطفایه صلوات بفرستیدبرام الهی خ ...

واست صلوات فرستادم ولی نباید تو تاپیک بقیه اومد واسه صلوات و اینچیزا 

خودت میتونی تاپیک بزنی عزیزم

متاسفانه شوهرت اصلاً سیاست نداره که بتونه هر دو طرفو نگه داره و جوابی هم که دادی به نظر من به جا بوده چیزی که عوض داره گله نداره که

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
2731
2740
اسی ببخش اینجا سوال میپرسم تاپیک میخاستم بزنم نشد 😭 سایت واسه شماهم خرابه دوستان ؟ از من چند روزه ...

اره...منم سوال بود برام 

خداوندا بخشش تو دامنه آرزوهایم را گسترانده....امام سجاد(ع)
عزیزم شما هم همون اول باید میگفتی مادرم. به نظرم واسه همه الویت اول باید مادر باشه در جواب این سوال

چرا اخه

بنظر من همسر،زندگی با همسر زندگی مشترکه..حال خوب و بدتون با همه..معمولا تو زندگی دو طرف یا هردو حالشون با هم خوبه یا بد...کمتر شنیدم یکی از زوجین عالی باشه حالش خوب باشه از زندگی راضی باشه ولی اونیکی حال خراب و دمغ و ناراضی

خداوندا بخشش تو دامنه آرزوهایم را گسترانده....امام سجاد(ع)
@ازسارابپرس    

سلام

گفتن مشکل فنی و...

احتمال خیلی زیاد می خواهند یک سری قابلیت به سایت اضافه کنن مثل قابلیت حذف تاپیک توسط کاربر.

هرکس به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋
2706