2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای امضاتون صلوات فرستادم 

همچنین منم براتون آیت الکرسی میخونم❤️

میشه یه صلوات بفرستین برای حاجتم💛 بگید به نیتتون آیت الکرسی بخونم💚 من با دعای نی‌نی سایتی‌ها خیلی حاجت روا شدم💜
2742
بزار که میخوام برم درس بخونم🚶‍♀️

تازه از خواب بلند شدی که درس بخونی؟یا شبا تا صبح میخونی؟

به امید خدا،خانم دکتر آینده هستم  تویی که امضامو خوندی،اگه برام دعا کنی قبول شم،خوشبخت و عاقبت بخیر شم،خدا دل خودمو خانواده مو پر از آرامش کنه،منم از خدا می خوام هیچ وقت رنگ غم نبینی،از خدا می خوام تویی رو که با قلب مهربونت دعام کردیو خوشبخت و عاقبت بخیر کنه،از خدا می خوام سفرت همیشه پر برکت و پر روزی باشه،انشاءالله که تنت همیشه سلامت باشه🤲آمین ای خدای جهانیان
2740

چقدر نازین خیلی بهم میاین🥲

مدرس زبان ژاپنی 🌸 با احترام درخواست دوستی قبول نمیکنم عزیزان🤍                                                                       پس ترسان مباش زیرا من با تو هستم، و هراسان مباش؛ زیرا من خدای تو هستم. اشعیا ۴۱:‏۱۰ 
من ۲۰ اون ۲۱

از چند سالگی باهمین 

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
2706