2737
2739

خیلی نازی❤

«لَا تَخَفْ وَلَا تَحْزَنْ ۖ إِنَّا مُنَجُّوكَ» نترس و غمگین نباش، ما تورا نجات می دهیم!🌱(۱۴٠۳/۲/۳)  خدایا من با تک تک سلول هام  بهت توکل کردم و امید دارم ب درست شدن اوضام...🥺 / +پس زخم هایمان چه؟؟ _نور از محل آن ها وارد می شود...🌱 /  در حال درمان افسردگی...❤️‍🩹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
نه اتفاقا ببینیم بزرگ نیست 😅یا تو عکس اینحوری بنظر میرسه ...یا شما به بیتی های عملی و قلمی عادت کرد ...

قشنگ مشخصه گوشتی و پهنه 

ن اتفاقا زیاد دیدم ولی همه عمل کردن و قشنگ شدن

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
2740
قشنگ مشخصه گوشتی و پهنه  ن اتفاقا زیاد دیدم ولی همه عمل کردن و قشنگ شدن

من بینی گوشتی و پهنمو دوس دارم چون به چهرم میاد ..والان که دیگه همه چهره ها شبیه به هم شده ...به طور طبیعی زیبام...بیابد خودمونو همون‌طور که هستیم دوس داشته باشیم ...بینی باریک و قلمی معیار زیبایی نبست ...باید به صورت بیاد 

من بینی گوشتی و پهنمو دوس دارم چون به چهرم میاد ..والان که دیگه همه چهره ها شبیه به هم شده ...به طور ...

من نظرم فقط گفتم

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍