2733
2734
عنوان

تاحالا شده دعایی که شب قدر کردید برآورده بشه؟🙃

| مشاهده متن کامل بحث + 772 بازدید | 83 پست

من شب بیست و سوم وقتی قرانو به سر میگیرم به اسم آقا مهدی که میاد نیت میکنم قرآنو باز میکنم معنیشو میخونم معمولا ربط داره به گذشته و آینده اون سالم و بعدش یه نامه مینویسم از تشکری که بخاطر داشته هام دارم و خواسته هام و تا سال بعد یا یکی دوسال بعد نگه میدارم معمولا به چند تاییش رسیدم 

البته آرزوهام عقلانین نه رویایی

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله پارسال شوهر دلخواهم آ خواستم تو هر سنی باشد اول مهر آمد 

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞
2731
آره برآورده شد دعام این بود تا ماه رمضان بعدی داداشم صاحب خونه بشه و شکرخدا شد مارو هم دعا کنید ...

میشه دعا کنید برادرم ازدواج کنه و خوشبخت شه؟❤️

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
آره برآورده شد دعام این بود تا ماه رمضان بعدی داداشم صاحب خونه بشه و شکرخدا شد مارو هم دعا کنید ...

چقدر عالی 

چشم حتما 

ان شاءالله همیشه تنتون سلامت باشه و دلتون شاد 🥰

اگه امضامو میبینی ممنون میشم برای حاجتم یه صلوات بفرستی :)🌱!
من شب بیست و سوم وقتی قرانو به سر میگیرم به اسم آقا مهدی که میاد نیت میکنم قرآنو باز میکنم معنیشو می ...

چقدر عالی😍

بله ......چند سال پیش دادا شم تصادف کرد رفت کما نزدیک یه ماه توکما بود داشت میرفت سمت زندگی نباتی .......از خوش شانسی ما افتاد تو شبای قدر واز دعای مردم و زجه زدناشون دلشون سوخت ودادشم برگشت .....خدایا شکرت همه ی مریضارو شفابده .

....

بله پارسال شوهر دلخواهم آ خواستم تو هر سنی باشد اول مهر آمد 

چقدر خوب😍ان شاءالله  به پای هم خوشبخت بشید🥰