2737
2734

امشب از ته دلم کلی دعا کردم 

میشه لطفا برام یه صلوات بفرستید🥰

اگه امضامو میبینی ممنون میشم برای حاجتم یه صلوات بفرستی :)🌱!

نمیدونم من کلی دعا میکنم واسه همه

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نمیدونم من کلی دعا میکنم واسه همه

عزیزم کار خوبی میکنی😍

ان شاءالله همیشه دلت شاد باشه و تنت سلامت🥰

دعام ظهوره. انشاالله امسال بهش برسیم

ان شاء الله 🥺

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا قربونت برم ♥️هزاران بار شکرت ♥️تیکر رسیدن به هدفم♥️ وزن شروع :94🥺فعلی: 75😁هدف:68 😍ان شاء الله 😌 
2738

آره برآورده شد دعام این بود تا ماه رمضان بعدی داداشم صاحب خونه بشه و شکرخدا شد

مارو هم دعا کنید ان شأالله که حاجت روا و عاقبت بخیر باشید 

الهی و ربی من لی غیرک .... لطفاً برای گشایش تو زندگیم یه صلوات بفرست و تو نماز شب‌هاتون دعام کنید خدا گره از کارت باز کنه بحق فاطمه زهرا س
برا منم دعا کن ازدواجم با عشقم   اسمم زینبه و درمان بیماریم   چند روز دیگه آزمایشمه ...

حتما عزیزم ان شاءالله که حاجت روا بشی گلم 

برات یه آیت الکرسی میخونم😘

پارسال دعا کردم به یکی که میخام برسم دقیقن همون شب پیم داد تازه کفته بودم یا برگرده یا فراموشش کنم برگشت حالم ازش بهم خورد و تموم شد 

و خیلی محدویت داشتم آرزو کردم کاملا برآورده شد امسال زیاد آرزو کردم حاجت روا شدم یکی یکی بهتون میگم

عزیزم کار خوبی میکنی😍 ان شاءالله همیشه دلت شاد باشه و تنت سلامت🥰

ان شاءالله تو بهترین لحظات حاجت روا بشی ❤

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم

بله من دقیقا امسال دعام مستجاب شده بود خدا رو صدهزار مرتبه شکرررررر 

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا قربونت برم ♥️هزاران بار شکرت ♥️تیکر رسیدن به هدفم♥️ وزن شروع :94🥺فعلی: 75😁هدف:68 😍ان شاء الله 😌 
2706